lider

FC Victoria câștigă cu 4-1 în fața echipei Olimpia Gherla și trece pe locul 1 în clasament!

scris de Flaviu Popa / 04.10.2019 17:05 / 0 comentarii / 994 vizualizari
FC Victoria a mai câștigat o partidă în lupta pentru promovarea în a 3-a Ligă. Astăzi, FC Victoria a înscris destul de repede în partida cu Olimpia, astfel că după primele 25 de minute, prin efortul lui Giurgiu și Sântejudean scorul era 2-0.Șumblea a sigilat în minutul 29 avantajul gazdelor, chiar... citeste mai departe

U-BT Cluj o întâlneşte pe CSM Oradea în derby-ul etapei. Peste 150 de suporteri orădeni sunt aşteptaţi în Sala Polivalentă

scris de / 11.03.2016 14:37 / 0 comentarii / 111 vizualizari
U-Banca Transilvania Cluj va primi, sâmbătă seară, vizita liderului Ligii Naţionale de baschet masculin, CSM Oradea.Meciul va avea loc în Sala Polivalentă, acolo unde peste 5.000 de suporteri clujeni sunt aşteptaţi să îi poarte spre o nouă victorie pe Dykes şi colegii săi, obligaţi să se impună... citeste mai departe

FOTO Steaua a smuls victoria la Cluj pe final de meci cu U-BT. Liderul s-a schimbat de 17 ori

scris de Ziar de Cluj / 28.02.2016 16:14 / 0 comentarii / 93 vizualizari
Steaua Eximbank Bucureşti s-a impus sâmbătă în faţa U BT Cluj-Napoca, cu 76 – 72, în cea de-a doua etapă din faza secundă a Ligii Naţionale Baschet Masculin.Partida a fost una echilibrată, scorul înregistrat în primele trei sferturi fiind 19-20 15-13, 19-19. Clujenii au suferit o... citeste mai departe

Noul lider TDL Cluj gafeaza macabru: i-a urat ani multi lui Constantin Asavoaie, decedat anul trecut

scris de Ziar de Cluj / 31.01.2014 16:05 / 3 comentarii / 480 vizualizari
Proaspat ales in fruntea Organizatiei de Tineret al Partidului Democrat Liberal (TDL) Cluj, Ovidiu Cimpean isi doreste atat de mult sa fie popular, incat posteaza urari pe Facebook chiar si celor plecati dintre cei vii. Nu sunt mai breji nici alti celebri ai Clujului cum ar fi senatorul Alexandru... citeste mai departe