VEZI ce SECRETE scoate la iveala Adi Hadean din culisele Masterchef

Comentarii

Adrian

27.12.2014 18:46
Asa o fi, dar castigatorul concursului il stiati de la inceput , nu ? Cum naiba saa aduci inapoi un concurent exclus , care sa castige in dauna celor care erau in competitie. Acest sezon e copiat dupa modelul ,,Dansez pentru tine,, unde se stia de la inceput cine castiga. Si apropo Hadean nu e Clujan .doar are domiciliul in Cluj.

darius

28.12.2014 14:44

Pai tot ei l-au eliminat. Daca se stia de la inceput, nu-l scoteau afara

Sebastian

29.12.2014 03:13

@Darius ? Normal .Îl ”scoteau înăuntru”!

radu

27.12.2014 21:20

Alte minciuni sa vazut clar tot filmul .Si alti concurenți de ce nu au fost aduși înapoi in momentul când s-au reantors era sigur ca unul din ei va câștiga teatru nu este corect fata de ceilalți concurenți si noi telespectatori care vam urmărit

ovidiu

28.12.2014 10:44

Felicitari!!"a fost o emisiune superba ,pana si fiul meu de 6 ani astepta ziua de luni si marti sa vada mastecheff .Desi sunt carcotasi (e normal sa fie,ei vor fii tot timpul)eu zic ca a fost o emisiune corecta si te apreciez pt ce ai scris aici si pt decenta show-lui .imi place ca spui lucrurilor pe nume .felicitari pentru ce ati realizat !!!

Sebastian

28.12.2014 12:21

E doar un ...SHOW culinar. O regie menită să ne prostească.E o regie de film ca multe altele din ”teve-ul” romănesc.RUȘINE ,RUȘINE să vă fie !!! Ați putea să vă jurați pe biblie că nu e așa? Pe ce aveți voi mai drag ? Ia să vă vedem .O faceți ? Sunteți în aceeași oală cu Ernest,farsele de la antene,cu cele de pe prima.Macăr ei recunosc că sunt întâmplări fictive dar voi nu o faceți.

daniela

28.12.2014 13:00

Cred aproape tot, dar atitudinea iyaliencei fata de Tudor nu se justifică. Toti v-ati manifestat uimirea fata de farfuria lui Tudor si...? A fost de nota 6 ? Nu cred. A fost evident ca nici Paul nici Tudor si nici figurantul de Silviu nu au fost agreati. Cred cu tărie că Paul sau Tudor trebuiau să castige indiscutabil.

I.A.

29.12.2014 08:42

Jurnalul gastronomic de mai sus, in rezumat, al emisiunii Masterchef (ed. 2014), prin continutul sau realist, obiectiv si de bun simt, cu amprente literare si aprecieri de psihologie umana, dezvaluie marelui public o fateta complexa a personalitatii Dvs. Este cea a profesionistului in gastronomie, modest si anonim, care stie perfect sa se descurce nu numai in bucatarie dar si in societatea in care traieste. Abia astept sa va citesc jurnalul complet, insotit de cateva retete culinare preferate, intr-o carte…  

Johnd364