Țeapă cu miros de premeditare: Gadola Jr. și Buta confiscă în mod nejustificat banii necheltuiți ai festivalierilor

Comentarii

razvan

10.08.2016 16:58

E baccisu' pt ca au organizat un festival extraordinar...Dupa ce au pus Cluju' pe harta, zeci de milioane de euro venituri pt. oras, sute de mii de participanti (astia unde au incaput in Cluj?), va mai plangeti...rusine. Ce oameni! Rog pe cei ce au organizat Unt-oldu' sa nu ia in seama asa ceva.

Szaliatti

10.08.2016 17:07

Sincer la toate checkpont urike din incinta festivalului era afisat data ora pana cand putei sa faci cash out fara nici o problema. Tinerii de acolo erau foarte amabili si te ajutau co orice problema aveai. Cine nu a facut ii treaba lui parerea mea...

pulika

10.08.2016 19:31

Alooo! DeNeA? Parchetul? Buna ziua.....

Murphy

10.08.2016 19:37

i-auzi! ii treaba acelui baiat sa-si lase banii pentru prosperitatea lui Buta&Gadola? dar de ce mamicile lor n-au dat ca termen de recuperare a sumelor 8 septembrie, de pilda? ca sa fure si prin aceasta metoda, banditii pedelisti!

vlad

10.08.2016 20:51

​...nu v-ati intrebat de ce in ardeal , nu ma refer doar la cluj , vin toti teparii , tunarii , escrocii si toata tagma asta de hoti ca sa-si faca plinu ?... cred ca se vede ca ardealul e oaia sau vaca de muls a tarii fara de care bucurestiul ar cersi pe la colturi si pa scarile bisericilor ....ca doar fraieri sint destui , nu ?...pacat de bokemon , care pina sa ajunga ministru sau ce a fost , era mai de treaba dar dupa ce si-a facut stagiatura printre lupii din bucuresti a revenit schimbat total de parca i-a fost spalat creierii pe care ii mai avea...

ionut

11.08.2016 08:15

Apropo de tepari si tunari, ce ziceti de UBER ? :) Baietii care au vrut sa faca taximetrie pe moca si-au luat teapa vietii lor :)

mitru

11.08.2016 08:49

Intrebati-l pe boc si pe gasca lui de trepadusi din primarie, el stie unde sunt si banii si echipa lui buta (special le scriu numele cu litere mici)! boc este seful tzeparilor din Cluj! Cata vreme buta si gadola au inteles cum merge treaba, sa ,,ungi'' toate clantele usilor importante, atunci nu au si nu vor avea nici un necaz! Lipsa de reactie a DNA-ului ma face sa cred ca si pe acolo s-au uns niste clante! Ce credeati ca a murit caritas-ul? Acum se numeste untold si are loc in fiecare vara! Dar lasa ca clujenilor le place sa fie tepuiti! Ca doar l-au votat tot pe boc ca e ,,de-al nost' ''! As fi curios cu cine au votat doamna in cauza si fiul ei!

andrei

11.08.2016 13:44

da, prostii sunt multi, prostia nu doare. cine a pus odata botul la o teapa, il va pune si la alta.

Cristi

12.08.2016 02:00

Sau poate ca nici în ultima zi a festivalului, nici luni pana la ora 10 nu am putut ajunge, cu toate ca mi-am dorit foarte mult, nici la spectacol, nici sa recuperez suma de 800 de lei care este încă pe card. În cazul meu nu este nici lene, nici oboseala. Am avut alt3 motive care m-au tinut departe de festival. Pentru recuperarea banilor de pe card am fost și eu la BT și am primit aceleasi ridicări din umeri. Corect ar fi sa fi fost aceeași procedura ca anul trecut. Eu, unul, nu o sa las 800 lei șpagă. Chiar dacă mi-a plăcut foarte mult untold...