Stefania Ferencz, "blonda lui Boc", are nevoie de sluga care sa-i deschida portiera cand vine la birou! VIDEO

Comentarii

bebe

28.05.2015 15:48

si eu sug pula 

dan

28.05.2015 15:55

WOW, dar si eu sug pula exact ca blonda

Beluga

28.05.2015 16:15

dar de ce atatea stangaxii si ezitari la filmare ?  nu eram pe spatiul public ?

Zampano

30.05.2015 11:52

Beluga, de ce atat servilism ? Esti cumva angajata de PDL in primarie ?

Amelian Pop

28.05.2015 16:25

La ce s-a ajuns :)) VAI DE NOI !!!

miron

28.05.2015 17:11

Radeti voi, dar pupincurismul e o meserie cautata, cu putine funduri de pupat dar cu multi pretendenti, meserie care vine cu avantaje si beneficii mari pentru cei cu morala 0 si coloana flexibila! Azi sluga, maine...sef! Numai in mediul academic cati o practica! Mai rau e ca cei care sunt lipsiti din nastere cu gena pupincurismului au parte de o groaza de mizerii din partea vremelnicilor cu aere de stapani! Vedeti de ce au plecat 4 mil. de romani, fara gene de pupincuristi?! Ca pe afara poti trai decent si doar din munca, fara adus ode sefilor sau fara turnatorii, pe cand in Romania, mai ales in institutii,  e practic imposibil!

josip

28.05.2015 17:51

Flacara violet cu mov in cap, on kilom de fond de ten, innodatoare de sculi

Zampano

28.05.2015 19:46

Pai ce sa faca Crinuta ? Oricum nu o duce capul sa faca altceva ! La cat e de proasta e intr-o lume normala ar fi cel mult vanzatoare la Kaufland dar in lumea lui Boc si-a asigurat un post caldut. 

andone dumitru

28.05.2015 20:15

Dar domnisoara Stefania de ce declari ca mergi pe la primariile de cartier sau pe eroilor? Ai sefa de serviciu care se ocupa de asa ceva si o fufa de coordonatoare la CIC... Haide  draga pe 8 la serviciu si parcheaza masina in parking-ul Primariei. Mi-ar fi rusine... Poate pe viitor vei tine cont si de cetateni, ca oricum nu te spetesti tu prea tare.

andone dumitru

28.05.2015 20:27

Dar domnisoara Stefania de ce declari ca mergi pe la primariile de cartier sau pe eroilor? Ai sefa de serviciu care se ocupa de asa ceva si o fufa de coordonatoare la CIC... Haide  draga pe 8 la serviciu si parcheaza masina in parking-ul Primariei. Mi-ar fi rusine... Poate pe viitor vei tine cont si de cetateni, ca oricum nu te spetesti tu prea tare.

sergiu

28.05.2015 22:33

La fel este la orice institutie a statului.Acesti tarantoci de la coada vacii au pus bariere si slugute sa pazeasca parcarile orasului parca sunt cumparate de mamicile lor.La spitale,politie,finante,fortele de munca,scolii peste tot parcheaza sobolani si dupa ce vine prostu de cetatean,cautati parcare prostule care esti si suporti

Dan

28.05.2015 23:56

gata cu dezmatul pe ban public.Oare gioni asta.. ii soferu ala de face transport elevi cu limuzina primariei pina la sincai si retur? nea boc.. fa tovarase lumina in problema asta.. si clarifica unde si cu ce probleme intirzie pitzi asta bleu pina la ora unspe'. Chiar asa trasee lungi si zilnice i-ai trasat in fisa postului?

Inkafan

29.05.2015 10:37

Pai stai. Voi faceti atata tamtam de fata aia din Lapus si ea are un Toyota Auris? Pai unde is averile dezmatate?

Mircea

29.05.2015 14:42

Of, dar doamna F. nu a auzit de valet parking? Cum adica sa manevreze ea masina in parcare? Trebuia sa sara careva sa o parcheze chiar de acolo, din mijlocul drumului, ce naiba! Daca tot e de fitze, sa fie scenariul complet. Auzi doamna Ferencz, de saptamana viitoare lasi masina in drum si numesti un baiat sa vina sa ti-o parcheze. La plecare la fel, iti aduce baiatu masina.

Burdujel

05.06.2015 22:30

Credeti ca la alegerile de primar asta va conta?Nu. Bok e mandria urbei noastre, intaiul si cel mai bun gospodar, omul corect, cinstit si simtit, necorupt, incoruptibil chiar, care a adus pe culmi de glorie tot mai frumosul nostru oras.Fiu de taran din Rachitele, care nu se teme satraga inca la coasa, ajuns prin eforturi proprii in ciuda oprelistilor puse de coruptii din sistem. Cu simtul lui de dreptate si cinste s-a impus in fata tuturor, a ajuns chiar prim ministru. Respectati-l pe el si pe toti pupincuristii lui. Toti clujenii ar trebui sa poata pupa acest dos. Doar pozitia e incomoda, respectabilul dos mai sus mentionat aflandu-se la prea mica dustanta de asfalt. Despre curatenia orasului, cladirile ruinate din centru, proiectele nerealizate, strazile mereu pline de gropi sa nu indrazniti sa intrebati, nemernicilor.

ursu

12.05.2018 21:31

Trebuia sa filmezi cand sug eu plula in boschetii de la primarie.