Stefania Ferencz, “blonda de milioane” a lui Emil Boc, a revenit in primarie

Comentarii

GRIZZLY

10.02.2014 22:12

Parca era mai bine si mai frumos in epoca DE PIATRA ,decat epoca pdl,nu credetii ???

andrei

25.02.2014 08:57

Vreau sa va mai spun ca este actionar la firma LEONARDO doar ca actiunile si veniturile obtinute sunt  pe numele verisoarei ei care si ea lucreaza tot in primaria Cluj Napoca (Mihaela Petrut(casatorita)). Trebuie sa se intample ceva in tara asta. Nu putem sa acceptam sa ne fure toti cei care ajung la ciolan. Sunt si oameni care doresc sa faca ceva in folosul comunitatii cu studii reale nu matrasite de altii.Stiti ca un ofiter din cadrul M.Ap.N nu este avansat daca nu are functie desi indeplineste conditiile si care este nevoit sa stea in grad inferior ani de zile? Cum poti sa dai grade unor oameni fara studii de specialitate, fara sa stie ce inseamna sa fii ofiter si ce responsabilitate ai? Sunt revoltat, faceti ceva in sensul acesta sa se retraga aceste grade oferite fara drept. Rusine sa le fie.

stefania

10.09.2016 19:03

dacă nu știi nimi desprea ea nu mai comenta si daca to vrei sa știi nu a trecut nimic pe verisoara ei nu-i baga pe toti in aceeași oală.

andrei

25.02.2014 09:04

,,Toti o apa si-un pamant,,

andrei

25.02.2014 09:10
Vreau sa va mai spun ca este actionar la firma LEONARDO doar ca actiunile si veniturile obtinute sunt  pe numele verisoarei ei care si ea lucreaza tot in primaria Cluj Napoca (Mihaela Petrut(casatorita)). Trebuie sa se intample ceva in tara asta. Nu putem sa acceptam sa ne fure toti cei care ajung la ciolan. Sunt si oameni care doresc sa faca ceva in folosul comunitatii cu studii reale nu matrasite de altii.Stiti ca un ofiter din cadrul M.Ap.N nu este avansat daca nu are functie desi indeplineste conditiile si care este nevoit sa stea in grad inferior ani de zile? Cum poti sa dai grade unor oameni fara studii de specialitate, fara sa stie ce inseamna sa fii ofiter si ce responsabilitate ai? Sunt revoltat, faceti ceva in sensul acesta sa se retraga aceste grade oferite fara drept. Rusine sa le fie.

andrei

25.02.2014 08:45

Sunt revoltat cand citesc aceste randuri. Domnilor, va rog sa verificati ca apartamentul din Cluj Napoca in care locuieste acum NU este trecut in declaratia de avere. A revenit din nou in Cluj tot la Primarie. (,,vreau si eu avantajele acestea,,).

andrei

25.02.2014 08:58

incredibil

andrei

25.02.2014 09:08

Ce ascunde Stefania Ferencz in C.V. ? Oamenii platiti din banii nostrii sunt obligati sa afiseze C.V.-UL pe site-ul unde sunt angajati, sa vedem si noi pe cine platim !!!!

io nebunu horhe

25.02.2014 23:01

No...buna protejata avem d-le Primar ! Lucreaza in slujba noastra, a tuturora, cei multi si oropsiti? Sau numai in slujba dvs? :D

ovidiu moldovan