"Șoni de la Vama Veche" doarme în Parlament? Senatorul USR Cluj isi face de rusine alegatorii! A fost filmat DORMIND in parlament!

Cel dintâi dormitor al țării, Parlamentul, i-a venit de hac lui Șoni de la Vama Veche, care a fost surprins de camerele de filmat dormind dus în timp ce colegii săi dezbăteau „un eveniment important din viața tuturor românilor”.

Pentru cine e obișnuit să doarmă chiar și în Vamă, pe plajă, în roua dimineții, scaunele din Parlament reprezintă o tentație irezistibilă.

În plus, degeaba ai fost votat parlamentar, dacă nu ai dormit măcar o dată în sala de plen a legislativului!

Dragi cititori, este vorba de VICEPREȘEDINTELE SENATULUI,  Mihai Goțiu, senator USR Cluj, cu venituri de 19 000 de lei pe lună. 

Mihai Goțiu, mereu în slujba clujenilor!

Comentarii

Iancu Lucian

06.02.2017 16:40

19.000 RON la care se adauga indemnizatiile sporuri samd. Deci slinosul câstiga mult peste 20.000 RON pe Pamânt în fiecare luna.

Ioana D

06.02.2017 16:45

Nu există scuză pentru faptul că doarme acolo. Aș avea totuși 2 mențiuni.1. Din câte m-am informat, informația cu incidentul din Vamă nu este adevărată.2. Dacă ai să colegi dezbăteau „un eveniment important din viața tuturor românilor”, de ce domnii din spate stau la povești?

Delia

06.02.2017 18:26

Asta e scuza,ca si ceilalti se plimba?Slinosul este reprezentantul USR cei care organizeaza protestele sa ne fie noua fraierilor care i-am votat mai bine,pentru ca ei au venit in parlament pe un val de simpatie si dorinta de schimbare.TEAPA,cand se spune ca toti sunt la fel e adevarat.Am vazut de prea multe ori Ferma animalelor .

Ioana D

07.02.2017 12:11

Delia, vorbim de un om care a stat o săptămână cu ochii pe guvern, zi și noapte. E omenesc să obosești. Nu spun că e bine ce a făcut, însă înțeleg contextul din ultima săptămână. 

dan

12.05.2017 19:02

A stat o saptamana cu ochii pe guvern? =))))))))))))))))))))))))))LESIN de RAS =))))))))))))))))))))

Adela

06.02.2017 19:58

doar ca sa ma asigur (oricum nu scuza atitudinea dar), sunteti siguri ca aceasta filmare nu e facuta dupa o noapte de protest... din ce am inteles cei de la USR au petrecut cateva nopti protestand in parlamentdoar zic...

Delia

06.02.2017 22:40

Mai degraba se gandeste ce a facut cu petul de bere din Vama!Jegosu asta nu se reprezinta nici pe el daramite poporul.

Murphy

06.02.2017 22:16

treaba lor era sa dezbata detaliat bugetul, nu sa se poarte in Parlament ca pe ulita!

serios???

07.02.2017 11:21

vOI NU VEDETI CA E MORT DE BEAT SAU IN CEL MAI BUN CAZ MAHMUR???? E DE O NERUSINARE CRASA. CUM ADICA DOARME___ EL ,,TANARUL FRUMOS SI LIBER ,,CARE ...ADUCE UN SUFLU   NOU IN POLITICA____?????USR RUSINE!!!!

dorin

07.02.2017 22:24

Am votat USR,in dauna PNL.Sunt indignat de ce vad.si ce daca-i obosit? trebuia sa stea acasa si sa doarma.boul drecului.daca l-am votat am dreptul sa-i zic ca e un bou.

George

08.02.2017 11:54

Cam asa-s toti TFL-istii - morti de beti indiferent daca vorbim de vama veche sau de parlament.