Șoferii CTP, despre traficul din Cluj: „Aici eviți cel puțin 100 de proști pe zi!”

Comentarii

Gabi

14.10.2016 22:32
Un mare adevar

TCG

14.10.2016 22:59

Lasa ca si voi conduceti ca prosti. Trebe dimineata sa strig la voi sa va opriti in stati. Ca mergeti cu viteza ca nebuni.

flegmenta

15.10.2016 11:35

si noi avem aceeasi parere despre soferii de autobuz, forteaza semafoare, te arunca in autobuz in toate partiile samd.

Pbab

16.10.2016 08:11

in proportie de 60%traficul din Cluj este ingreunat de Ratuc si taximetre...Ratuc: niciodata nu se opresc al alveole,dar niciodata timp in care circulatia pe o banda este paralizata, sa nu pomenim de acele momente in care mergi paralel cu ei si au un obstacol in fata pur si simplu te scot pe contrasens.  

ion

17.10.2016 00:54

si voi cu ctp-ul vostru ca 70% treceti pe rosu fara nici o greata sau ca intrati interesectie desi aveti verde nu aveti unde sa va bagati ca e blocata circulatia si voi la randul vostru incurcati circulatia nu e nici o problema sau ca mergeti ca nebunii  si puneti frane bruste si puneti in pericol viata calatorilor asta iara nu e o problema nu?voua vi se permite orice ca lucrati la ctp si voi aveti imunitate sa incalcati regurile de circulatie si nu dati la nimeni socoteala

Andrei

18.10.2016 22:47

V-ati gasit pe cine sa intrebati, soferii de la CTP ar fi mult mai potriviti sa transporte cartofi.

bogdan

19.10.2016 09:36

cei mai infecti participanti la trafic sunt soferii de la CTP. O spun asta si ca sofer si ca pasager in autobuzele lor.

Alexandru

19.10.2016 19:46

Am o singura intrebare: DE CE CLAXONATI CA NEBUNI PENTRU ORICE MOTIV, ESTE FOARTE FRUMOS SA TRESARI CAND DA-TI VOI O GOARNA, SA NU UITAM CA ESTE ILEGAL. Eu propun desfintarea lor de pe mijloacele de transport in comun.

Catre Alex

26.10.2016 20:07

Nu te claxoneaza din plictiseala autobuzul, e greu de inteles ca tu i-ai blocat/taiat calea in modul in care ai parcat sau schimbat benzile? Si te claxoneaza pt ca tot calatorii au de suferit!