Seplecan cere demisia lui Tamas: "Daca nu are coloana sa plece, voi solicita destituirea lui in urmatoarea sedinta ordinara de CJ"

Comentarii

Demisia????

08.08.2014 16:54

Demisia , dupa ce a dat atatia bani pe fotoliu ala bunut, moale si gras???? Voi glumiti??? Demisia de onoare si-o da cineva care are onoare, nu un jeg ambulant...

Ziar de Cluj=RA...

08.08.2014 17:21

Tu esti ilegal deocamdata presedinte si mai esti pina luni,marti!Sa ceri demisia lui Petran al vostru care este inculpat in dosarul Uioreanu si la care s au mai gasit si droguri acasa!!!Institutia a ti facut o voi de rusine,INFRACTORILOR(PNL)!!!Voi vreti defapt postul pt voi,jegurilor!Pai cineva isi da demisia pt ca ai cere o fitzuica care aduce acuzatii nefondate bazate pe declaratiile fostului socru sau sub protectia anonimatului.Veniti cu probe concrete sau mai intrebati angajatii directiei sa vedeti cat bine a facut!

orfanu

08.08.2014 20:31

Ziar de Cluj=RA...   de ce sa nu ii intrebam pe copii care au stat sub "protectia" lui, om de cacat ce esti, va spun sigur Tamas mai mult de o saptamana nu mai sta !! Mars la oi cu tine.

@scursura de mai sus

09.08.2014 03:34

Bă gunoi ordinar. Mai ai tupeul să comentezi, mergi înapoi la mesteceni și mănâncă-ți fânul în continuare, de retardat penibil ce ești. Nu ai ce apăra la fratele tău, celălalt gunoi. Ai dreptate cu Petran, ar trebui demis PENTRU FAPTE DE CORUPȚIE. Spălăciților pe creier ca și tine le mai zic un lucru, sa nu mai creadă tot ce scrie în ziare. Dacă și amărâta de iarbă a ajuns un DROG nu știu sincer ce să mai zic. Generație comunistă cu lacăt pe creier și rumeguș în loc de materie cenușie. Sincer mi-e milă și scârbă de oameni ca tine în același timp. V-aș deporta la Vaslui ;-)

george

08.08.2014 19:11

daca acest seplecan cu fata de intelectual cere demisia directorilor in baza unor articole de presa de scandal, cred ca trebuie sa reia studiile gimnaziale. cat de prost trebuie sa fi (pentru un presedinte de cj) sa faci asemenea afirmatii. 

culli

08.08.2014 20:10

Seplecane spune drept ca de molnar iti e dor ce mai vremuri misulica ce trafic de influenta sa te vad cand apar aleate pup cu curu al tau muiorica

Anunt De Angaja...

08.08.2014 20:46

SC.CIOBANEALADINPRUND.S.A  A SCOS LA CONCURS POSTUL DE:CIOBAN LA OI, LOCATIA POSTULUI PRUNDUL BARGAULUI. CERINTE: PERSOANA FARA SCRUPULE, SMECHER, GOLAN, JEGOS, HOT, DIVORTAT, FOST DIRECTOR LA O INSTITUTIE A STATULUI.FISA POSTULUI: INGRIJIREA OVINELOR, INTRETINERA DE RELATI SEXUALE CU OVINELE, FOARTE IMPORTANT SA FIE NEGRE SI BATRANE. SEXUL NU CONTEAZA. SALARIZARE VARIABILA IN FUNCTIE DE RELATILE SEXUALE AVUTE CU OVINELE. VA ASTEPTAM CV-URILE LA ADRESA DE MAIL : SI_TU_POTI_FI_CIOBANUL_DIN_PRUND@YAHOO.COM

Orfanu

08.08.2014 20:51

Tamas adune mai omule televizorul inapoi, vrem si noi sa ne uitam la stiri, da de te vedem intr-o duba cu sirene, nu conteaza salvare sau politie

morcoveata cu u...

08.08.2014 21:11

Tu stai 2 zile la CJ mai pierde vara!tu ceri demisia unui om fara nici o dovada?pai ai verificat ceva din ce scrie fitzuica asta?tu ai coloana vertebrala?dosarul Uioreanu...esti in celebrul caiet cu 14.000,dosarul NANA de prostitutie...TU VORBESTI MA NESIMTITULE?

Om

08.08.2014 21:47
Mai cred in voi, oameni frumosi ( cum ne numeste Dan Puric)! Cred ca deja e prea multa uratenie in cuvintele voastre, fie ele pro Tamas sau contra Tamas. Rad tinerii de cele citite pe aici, cuvinte regasite mai degraba in mahala decat in scoala. Haideti sa ne spunem parerea in cuvinte de bun simt, din respect pt noi insine -in primul rand. Multumesc.

culli

08.08.2014 21:55

Domnu i de la psd stiam eu ca la ce fata de masa are numa la caminu cultural paznic poate mars coiosule din rodos ca te rade bamfy sau banfy

Sergiu

09.08.2014 02:12

În sfârșit , felicitări domnule Seplecan , ați făcut un pas important pentru imaginea dumneavoastră precum și a instituției pe care o conduceți , dar nu cumva să nu sesizați Parchetul ( este vorba de abuz asupra unor minori , furt , abuz în serviciu )  , fiindcă  dacă nu sesizați instituțiile , puteți fi acuzat de tăinuire  , a faptelor penale ale directorului penal Tămaș !

simi

09.08.2014 03:46

Al naibii urecheatu asta. Uita ca nu la ales neni este doar un profitor.

george

09.08.2014 09:54

d-le seplecan, esti tu oare in masura sa arunci primul cu piatra? uioreanu si-a dat demisia?, ce masuri ati luat pentru disparitia unui penal de la sefia cj? credeti ca o culoare politica influenteaza  manageriatul unei institutii sau competenta? incep sa cred ca acest tamas este competent si va cam strica ploile. pacat ca banii contribuabililor clujeni sunt gestionati de oameni care nu cunosc nimic dar impun solutii ilegale, asa ca dvs. d-le seplecan.

Popa Popas

09.08.2014 17:26

Asa chiar ii fata lui sau ii caricatura?

Fizeru de la CJ

09.08.2014 18:05

Seplecan a lasat par prin tot biroul, sa-i faca-n ciuda lui Oleleu cand se-ntoarce.

Janos Pally Sze...

09.08.2014 23:15

Tipu' a naparlit sau l-a scalpat Oleleu?

Colgate cu ienupar

09.08.2014 23:33

Auziti, domnu interimar, vad ca mai aveti par doar de doua dusuri, incercati cu esenta de ienupar! O puneti pe periuta de dinti: daca nu o sa aveti par in cap, macar o sa aveti par in gura!