Sa spunem stirea pana la capat: Traficantii de Extasy se duceau sa vanda marfa la evenimentul organizat de Midi

Comentarii

sda

08.03.2015 16:51

da care e problema ca sunt consumatori si se consuma nu inteleg ? duten plm de jurnalist comunist si alcoolist ce esti

Marius

08.03.2015 17:33

hahah !! bine ma ! :)           

adrian

09.03.2015 13:44

Bravo bro !

Haos

24.04.2015 16:34

Lasa-l ma,e un frustrat care a ramas fara povesti de redactat,dupa cum vedeti e atat de bou incat nici numele drogurilor de care zice  nu e in stare sa-l scrie corect.A gasit si el o tema pe care cititorii in varsta o considera mai mult sau mai outin interesanta si bingo!A apasat si el pe subiectu asta ca vezi doamne e mai putin mediatizat.Penibil.

Marius

08.03.2015 16:59

cel mai prost articol pe care l-am citit in ultimii 28 de ani ! :)

anonim

08.03.2015 17:14

Stati linistiti ca la avicii si la david gueta ii ia pe naspa la ce muzica De rahat au aia :)))

anonim2

08.03.2015 20:56

:))) muzica chiar lasa de dorit

Cristi C

09.03.2015 20:38

Prietenas inseamna ca nu ai ascultat muzica de calitate ;). Au trait si vor trai pentru muzica, in schimb parca vad ca tu esti un ratat care se plictiseste pe net.

anonim

09.03.2015 22:28

true that.

Cineva

08.03.2015 18:14

du-te ma jegosule nu mai fi curios de ce face lumea atata timp cat nu iti are nimeni treaba, esti un retardat cu o gandire de caine, iti bagi nasul in tot cacatul. mai bine indreapta-ti atentia asupra politicienilor care importa otrava si o vand pe post de droguri (etnobotanice).

bau bau

08.03.2015 19:13

i d i o t a . inapoi la scoala...

cristi

08.03.2015 19:32

Lsa-i ma sa fumeze. Asa scapam de ei pe la 35 de ani maxim. Atac de cord unu cate unu. Ii si vad pe ofticosii de mai sus, cum au comentat, in sevraj ca nu au mai ajuns bunatatile la ei:))

ioan

09.03.2015 11:12

ai de plm!! ce-i cu voi? va alertati, impacientati si panicati ca niste omulteti de carton si ploaia sta sa-nceapa... pt niste pastilute... fratilor, se bagau chestii mult mai tari de cand ii lumea asta, acum, nu asta ar trebui sa fie problema noastra( pt ca, macar nu te baga-n mormant) ...problema reala, cea pe care nu o vedeti din cauza prejudecatilor este CONSUMUL DE ETNOBOTANICE!!!! cat o sa rad cand o sa va moara copilul iar voi nu o sa mai puteti face nimic pt. ca erati cu ochi si gura pe vecinul care mai baga si el cate-un pai de iarba/ vecinul o sa o duca mult si bine( poate confuz uneori) ...VOI NUMA VORBITI! Dar care din voi stie exact ce-s chestiile astea, despre care ne place sa comentam...

Shina

09.03.2015 13:59

Cristian , eu spun ca tu o sa mori mult mai repede decat cei mentionati de tine pentru ca esti hater . :))

Frankie Wilde

09.03.2015 18:05

Pe consumatori nu ii intereseaza ca tu nu consumi, pe tine te intereseaza consumul lor, nu stiu care e ofticosul. Fiecare om este liber sa faca ce vrea, atata timp cat nu face rau unei alte fiinte... Sau asa ar trebui. Eu nu sunt consumatoare de nimic, nu incurajez consumul in nici un caz, dar nici comportamentul de frustrat, obsedat sa i judece pe cei din jur pentru a se simti mai bine cu propria persoana si propriile greseli. Cred ca in tara si in lume sunt atatea probleme reale, incat faptul ca alti oameni aleg sa consume niste substante, nici nu ar trebui mentionat.

Elf

08.03.2015 20:16

Daca articolu asta nu e o capcana pt consumatori, atunci cine l-o scris ii un retard din vremuri destul de apuse sau efectiv un neadaptat la vremurile noastre. Ce te framanta nene? ai auzit tu de victime (nu ca nu ar fi) printre "pastilatii" din Midi ? Are Clujul o problema in privinta consumului? a degenerat societatea clujeana din cauza unor fumatori?Ah, sau sa inteleg ca tu promovezi alcoolul si fumatul tigarilor normale la astfel de petreceri... ca doar neh, alea nu-s periculoase. Du-te si sapa-ti groapa nene ca la cum gandesti esti aproape de ora fatala! 

Luce

08.03.2015 20:35

la inceputul anului clubul Midi a fost inchis pentru evaziune fiscala, dar intr-o saptamana clubul a fost redeschis folosind un tertip, proprietarul spatiului a inchiriat clucul la altcineva, care ...surpriza..... face acelasi lucru ... adica muzica......... despre ce vorbim aici..... acest club este cu interese mari de tot............ toti clujenii stiu ce se intampla acolo, cred ca intentionat se lasa sa se consume tot felul de chestii................

conteaza?

08.03.2015 20:50

Defineste  "se stie clar"   . dupa cum zici tu , nu a fost prins nimeni , nu se stie nu s-a vazut  , dai cu presupusul  cum de altfel dai cu mucii in fasole . pana cand nu ai ceva clar de zis , nu te baga unde  nu te pricepi . scrie mai bine  retete de facut ratas la zama , de facut broderie si chestii care ti se potrivesc mai bine .  

H2SO4

08.03.2015 20:52

Mai oameni buni..pastile s-au consumat de pe vremea bianco nero..de acu 15 ani..se vor consuma in continuare.Nu se poate opri fenomenul nici la nivel international nici national.Problema e ca segmentul de clubbing de acuma,pustii de 28 23 24 ani.sunt inconstienti nu vin pt muzica ci pt.ca e la trend.si tot asa pt trend is capabili sa bage in ei syntethic stuffs..pana isi rup capul ca ss fie cool.Si traficantii traiesc de pe urma incondtientilor....care uneori habar nu au ce baga in ei

David guetta

08.03.2015 21:09

La mine va fi foarte tare, dar la avicii o sa mi intreaca asteptarile :))))

grigore

08.03.2015 23:18

Pe langa politicienii prosti din tara ar trebui sa fie arestati si jurnalistii ca imbecilu care a scris asta

grigore

08.03.2015 23:21

Cand vad articole din astea inteleg de ce nu progresam...

Oprea

09.03.2015 00:45

Haha,e la moda sa sa iesi si sa fi vazut de lume ca tu consumi asa ceva. Am avut si eu astfel de activitati in trecut...imi pare rau pentru cei carora le vindeam. Generatia asta e chiar prastie,au citit pe net ca marile personaje ale lumii foloseau "opiu" pentru a-si putea accesa o mai mare capacitate a creierul si o dau in filosofii. Coptii,la scoala..lasa-ti cacaturile astea ca nu-s de voi. Stiu ca o sa ziceti imi traiesc viata,o sa am ce le povesti nepotilor"dar credeti-ma:te poti bucura de viata in multe alte moduri decat sa-ti distrugi sanatatea si luciditatea. PACE

george

09.03.2015 10:17

Nu ti-e rusine sa scrii asa articol si sa te mai si numesti jurnalist? Nu prezinti nimic, ataci direct niste persoane (cand ar trebui sa fii impartial), scrii gresit gramatical, pe langa faptul ca ai o exprimare ca la usa cortului. Jurnalistii ca tine ar trebui sa fie luati in vizor, nu consumatorii (ca aia isi fac rau doar lor, oamenii ca tine fac rau si celor din jur). Prostia e mai daunatoare ca orice drog!

S. Adrian

09.03.2015 10:27

"Inca o data, nu cu proprietarii lui Midi avem treaba, ei nu pot sa controleze comportamentul de consum al celor ce intra in club".Chiar nu pot sa controleze? Vi se pare ca bodyguarzii clubului chiar nu stiu nimic despre vanzatorii de pastile care isi fac veacul prin Club? Dar daca mere treaba, si ies mangotii, de ce sa ne bagam! 

militia

09.03.2015 10:31

Politzaii de la Crima Organizata joaca beach voley vara la Sala Sporturilor , si iarna o freaca la caldurica ! Si orasul spumega de droguri ! Se pare ca sunt intr-o stare de impotenta de ai prinde pe traficanti ! Pacat ! Au o meserie nobila ! Intr-o buna zi o sa le vanda si la copiii lor droguri ! Vai de steaua lor de slugoi neprofesionisti !

Creepy

09.03.2015 11:06

Eu, as legaliza toate substantele stupefiante.Nu pentru ca sunt consumator, ci pentru ca asa am evolua. Prea multe interdictii ! Hai sa lasam pe cei ce vor sa crape in pace ! Si asa planeta e suprapopulata. Cine o sa le duca astora lipsa ? Vai de mine ! au murit 2-3000 de drogati ! So f-king what ?

Harap Alb

09.03.2015 14:03

Cine esti ma asta care stii atatea? Chiar cel mai idiot articol! Si chiar asa,ce daca consum? care e problema tama alcoolist si bautor de cafea care mananci cefe de porc si slanina. Eu ma o treaba cu ce consumi tu sau ce faci putoarea dumneavoastra? atata timp cat nimeni nu pateste nimic si nimeni nu da in cap du-te ba si fa-ti o omleta cu cotlet! Te mai numesti si jurnalist.Gaina ii ma-ta!

mutu

09.03.2015 22:20

pai fara extasy avicii si david guetta ar trebui sa se duca la munca n-ar mai fi dj..salbaticule! sa asculti tu cu prietenii tai muzica aia treaz!

Testica

10.03.2015 01:13

"Imaginati-va ce o sa fie la Avicii si David Guetta." Abia astept!