Radio Cluj va fi condus de un PLAGIATOR JALNIC. Bogdan Rosca a copiat intreaga lucrare de licenta a unui coleg

Comentarii

dr. C-tin Viorel

24.01.2014 23:05

CE SE MAI AUDE PRIN ORAS?
Ca Bogdan Rosca a plagian
Copy Paste a vrut sa fie
Ca sa aiba o bucurie

Nelu Pop

24.01.2014 19:38

i se spunea "belitul"

Nelu Pop

24.01.2014 18:37

dati clik pe
http://www.youtube.com/watch?v=IBtlRs5d3V8

Nelu Pop

24.01.2014 18:35

http://www.youtube.com/watch?v=IBtlRs5d3V8
Acesta este Rosca Bogdan Mihai Zasmencu etc, plagiatorul care si-a dus tatal la azilul de batrani ca sa-i ramana doar lui casa sa zbenguie in voie. Oribil, penibil "curat murdar"

Valentin Stanciu.

24.01.2014 17:24

Doamna Ana, stimabila doamna, Dvs cine credeti ca este mai bun? Sa fie unul din interior sau un individ ca mine din presa scrisa? Intamplator ii cunosc pe cei din Radio Cj dar si pe majoritatea jurnalistilor din judet. "Popa" la care faceti Dvs referire este preot orodox si slujeste la biserica, are aptitudini si de jurnalist si de om de afaceri. Are o firma la care au lucrat 100 de oameni , a luat un credit din banca si a construit case, este casatorit, are doi copii (sa-i traiasca si sa mai faca) este masterand la USAMV Cluj, este inteligent , cu mult peste medie, om de presa, are un palmares bogat la Radio Renasterea , TVR, AGROTV, Somes TV. Cu cine credeti ca trebuie sa-l compar? Cu Dvs? Regret , nu va cunosc, de cu nu indrazniti si sa participati si Dvs "la runda urmatoare" pentru postul de manager la Radio Cluj, atunci sa va vedem. Rosca este copil de bani gata, tata medic ginecolog, mama sefa la Regionala CFR Cluj iar Rosca asta mic de care sunteti indragostita a fost bisnitar in centru cu valuta, nu a fost in stare sa faca o facaultate la UBB si s-a dus la Avram Iancu care nu era acreditata si a placiat 100 %, copy paste. Veti fi concurenta cu Andrei Hutanu care este tot baiat de medic si care a fost angajat la Radio Cluj cand mamaica lui lucra acolo pe usa "din fund" Nici el si nici fraatele lui , angajat tot acolo, nu au fost in stare sa faca o facultate decat foarte tarziu o scoala tehnica la Arad la FF. Miclaus la care faccea cineva referire nici nu a candidat. Cine sunteti Doamna Ana? Veniti la concurs si apoi la munca, la Radio Cluj trebuie muncit mult.

Ana

24.01.2014 12:56

O fi mai bine sa fie condus Radio Cluj de un popa cu iesiri violente, mitoman si plin de sine? Cum credeti si voi...

d-na Rosca

23.01.2014 23:22

stimata audienta, sunt doamna Rosca. Eu va rog sa aveti incredere in distinsul meu sot, el a dat multi bani pentru functia asta si va ramane totusi ca reporter in radio alaturi de distisul domn Zaharescu si il vor sustine pe la fel de distinsul domn destist denttar cu studii la ff lunar , la Arad dl andreeeeeeeeeeeeeeeeeeei hutanuuuuuuuuu . care va face mult praf si ordine in institutia asta de la poalele dealului Hoia cu tot felul de halucinatii. am aflat , pentru am tras cu urechea la o sedinta foarte secreta ca va fi de rau , rascoala mare si mult praf. acum e momentul muschilor si a ordinii. Urmeaza episodul "Praf si pulbere" regia Florin jBrusten de la Capitala. Va pup pe toti pe buric.

d-na Rosca

23.01.2014 23:13

mesaj pentru ramona lesby. Tu fufa sa nu te legi de distinsul meu sot daca esti sifilitica , sa te duci la control stoma si vagino-laringian daca vrei ceva de la el. poti sa treci si pe la mine pe la banca sa stam la o barfa.

d-na Rosca

23.01.2014 23:08

sa stiti ca sotul meu nu doarme . el spala masini si va face din asta o mare afacere de nivel european iar eu o sa ajung actionar si director la Banca Transilvania sau la alta banca.

Robert Catana

23.01.2014 22:41

Revin. Nu am citit pana acum aceasta informatie pe care o vehiculati dumneavoastra D-le Radu Nicolae ca distinsul Dl Alexa ar sustine candidatura D-lui Miclaus. Corect este sa apreciem gestul facut de Dl Alexa de a identifica un cetatean mediocru care din bisnitar de valuta ajunge ,cu complicitatea unor distinsi domni de la "Capitala" sa conduca o asemenea institutie publica de presa. Unde a fost si unde mai este Radio Cluj acum? Nimeni nu ne spune. O analiza pertinenta se impune si nu jigniri la adresa unor jurnalisti de reputatia D-lui Alexa pe care eu il apreciez si il respect "in dobitocia mea". Felicitari D-le Alexa. Nu sustineti pe nimeni, spuneti adevarul si noi, cititorii , va vom aprecia.

Lingurar Alin

23.01.2014 22:32

si inca o chestie aia nu mai lucra la sora cai sefa la banca transilvania nustiu pe unde pin oras

Lingurar Alin

23.01.2014 22:30

Ma oameni buni eu pa domnu rosca il stiu de cand facea bisnita cu valuta in centru in piata libertatii. unu o ajuns sef la hotel napoca si ochelaristu asta o ajuns sef la radio. atunci cand facea schimb valutat la negru o cunoscuto pe cotofana de la casa de schimb valutar de la sorra io traso ca era curva si apoi cand o mai imbatranit o luato de muiere. norocu lor so dus tara asta pe p...la cu destia oameni

Radu Nicolae

23.01.2014 15:00

inca un lucru: am doi prieteni in institutia aia, pe care-i apreciez mult, inclusiv ca meseriasi; well, ei mi-au spus ca singurul care i-ar determina sa plece imediat daca ar ajunge sef este Mihai Miclaus; in locul dumitale, d-le Alexa, m-as gandi mai bine inainte de a-l sustine pe acest domn

Radu Nicolae

23.01.2014 14:21

ar fi grozav daca in locul lui Rosca ar putea veni un meserias veritabil... din pacate, daca pica el, vine altul, tot pe linie de partid... asa ca tot un drac ar fi

Radu Nicolae

23.01.2014 14:19

ar fi grozav daca in locul lui Rosca ar putea veni un meserias veritabil... din pacate, daca pica el, vine altul, tot pe linie de partid... asa ca tot un drac va fi...

ramona lesby

22.01.2014 22:04

buna, mie imi plae gagiul asta , are chelie, ochelari...dar ma intreb o fi avand ceva in pantaloni? Am auzit ca o trage unei colege... ce tare.... vreau si eu o tura.... golanule mic

Robert Catana

22.01.2014 21:27

Domnilor, cred ca presa din Romania are ,in aceasta perioada agitata, rolul de a identifica oamenii corupti, incompatibili, hoti si nesimtiti. In societatea romaneasca au ajuns in functii de conducere tot felul de derbedei, jeguri ordinare care conduc institutii, i-au decizii importante in stat, de atitudinea lor depind vietile noastre. Nu il cunosc pe acest individ. Va felicit pentru demersul Dvs publicistic, important este sa fie marginalizat si de colectivul din care face parte, iar autoritatile statului sa fie cat mai curate. Este bine ca se face curatenie de jos in sus dar ar fi la fel de bine sa puteti (sa putem) face ceva si acolo sus unde niste "neica nimeni" ajung sa gestioneze averi ale poporului raman care ajung la sute de milioane de euro si chiar miliarde. Un asemenea exemplar 'tip Rosca" poate sa ajunga maine sa detina functii importante in stat, in Radiodifuziunea Romana, poate avea, in decursul anilor, pretentii de om politic, senator si deputat, si este bine sa facem tot ce se poate acum "in fasa". Va urez mult succes in demersurile Dvs.

sexualu -ginecologu

22.01.2014 21:10

da....il cunoastem pe derbedeu...pui de Zasmenc ... de curand a distrus o familie a unui reputat om de afaceri...din Cluj...ne cunoastem....hai sictir si la lopata boule....esti analfabet...la munca de jos...jos cu comunistii...jos cu plagiatorii....si ce p-matii daca tat'tu a fost mare scula la PCR "nu ai nimic in pantaloni" hai sictir gunoiule....la lopata cu tine... sa vad cat mai rezisti...cand iti spui streagul sa vin la pomana...mama ta de jeg... te crezi zmarsoi?...ce ai in pantaloni, gunoiule...esti prieten cu Brusten...sa-ti dea banii inapoi...mita pentru functie...daca nu pa pa , ma sugi...pa...la cimitir cu tine...spanzura-te...te f...in gura...si pe mata...pa pa.la morga cu tine... si cu ponta...copilot de doi lei ...labagiule...de ce te-ai insurat la 36 de ani?...esti tare.."ce creste sub tufa de Rachita si mananca caca mult? ...un pui de Zasmencu...pa gunoiule pa...

ioana

22.01.2014 20:13

Hai ma liviu acum il criticam pe asta micu care nu influenteaza pe nimeni. Pai daca se poate conduce un guvern , o tara de catre un plagiator acum ne legam de???????? Vezi ce se intampla daca lui ponta nu I-ati facut nimic, acum nu mai poti sa le zici nimic celorlalti plagiatori care se suie pe un scaun de sef fara rusine

Fumurescu Calin

22.01.2014 19:46

Ha ha ha, dupa un nebun ca mine uite un pui de ginecolog si in curand un tehnician dentar care a terminat o scoala la ff si nu a "fabricat" nici macar un dinte de Labrador. Este vecinul meu si are curtea plina de caini.

zaharescu florin

22.01.2014 19:34

Daca totusi nu e posibil un pui de ginecolog atunci sa vina dom,le la carma un tehnician dentar cu studii la fara frecventa la Arad. Singura solutie. Radio Cluj are nevoie de dinti puternic, fara carii.