Promisiunile neonorate ale primarului Emil Boc din 2004 pana in prezent. Cum ar fi fost daca s-ar fi infiintat registrul promisiunilor electorale, asa cum a dorit chiar el?

Comentarii

koku

26.01.2018 18:13

pe cand si toalete publice in fiecare cartier? ca zonele verzi si ghenele de gunoi au ajuns toalete pt. taximetristi si diversi consumatori de alcool  si nu numai.......

Adela.

26.01.2018 23:05

PINOCHIO ar putea lua meditatii ,se pare că pentru unii " zisu cu făcutul " nu au nimic in comun si sunt adeptii "laudă MĂ gură că ti dau prăjitură " salar baban ptr.promisiuni neonorate .

Nicu

27.01.2018 07:25

Si ce e ciudat, tine domnule minciuna, ba chiar e adulata, adusa la inalte deziderate. Clujenii care il aleg pentru asta o fac, le place sa fie mintiti, sa viseze cai verzi pe cladiri.Ma gandesc la amaratii de pensionari, singurii care sunt multumiti,ei nu mai conduc masina,  in fiecare cartier sunt cluburi unde se aduna, se fac chefuri platite de Primarie cu mancare si bautura, mai vin si rapsozi, mai apare si Primarul sa-i incurajeze si sa le spuna ca doar la Cluj au abonamente gratuite pe CTP. In concluzie viitorul acestui oras il fac pensionarii, acestia merg disciplinat la vot in timp ce altii nu o fac. 

Adela.

27.01.2018 12:01

Nu TOTI pensionarii !!!

Ovidiu

27.01.2018 08:56
stiu din interior ca slugile lui Boc se-ndeamna de pe margine sa inceapa iar sa scrie comentarii de slugi jegoase pe site, dar le e frica de ce plue-n gura au sa-si ia. nu ca n-ar fi obisnuiti cu pluele, ca la cat le plimba Boc prin gura si prin dos, daca i-ar deconecta ar muri subit.

Ovidius

27.01.2018 11:32

de ce să publicăm comentariile postacilor, care sunt doar niște behăituri prin care cerșesc atenție (în primul rând de la stăpânii lor)? în afară de minus valoare, care ar fi câștigul publicării tuturor imbecilităților frustraților și postacilor?

Ovidiusss

27.01.2018 13:18

Totuși ar trebui să-i lăsați și pe sugacii de serviciu ai lui Boc să se exprime. Să le vadă lumea gura făcută pungă după forma mădularului și limba cu care pot lovi gaura curului primarului și de la 5 kilometri distanță.

Ovidiusss

27.01.2018 16:01

cel mai fain este când vita la poartă mugește și insistă să ne arate că e și bou. Aferim!

Ovidiu

28.01.2018 22:22

nimic mai jalnic decât asistatul mintal care are impresia că jignește pe cineva când râcâie cu copita un comentariu la ce au scris alți. neterminații nu știu decât să-și vomite lipsa celor 7 ani de acasă, căldura unui cămin, amintirea mamei dată cu capul de calorifer de un tată alcoolic, nieisprăviții de comentaci nu trebuiesc băgați în seamă. si mai jalnic este cum zdruncinatul mintal, comentacul de cacat, se agita sa bage tot felul de altfel de comentarii, unul mai infantil ca celalalt, doar, doar il baga cineva in seama. jalnic, penibil, infantil! mai ales când are impresia că se poate ascunde după un IP (213.233.84.222). dar, comentariu, cu comentariu se adună datele la dosarul penal pentru hărțuire.