Profesorul Stefan Florian, lovitura profesionala de exceptie

Profesorul Stefan Florian, directorul clinicii de neurochirurgie Cluj, din cadrul Spitalului Clinic Judetean de Urgenta a fost ales presedintele Euroacademiei Multidisciplinaria Neorotraumatologica pe Europa intr-un mandat de 3 ani, functie pe care Romania o detine pentru prima oara. Desemnarea s-a facut saptamana trecuta la Congresul european de la Praga si este o realizare deosebita pentru mediul academic medical romanesc. Jos palaria, Stefan Florian!

Sursa foto: Monitorul de Cluj

Comentarii

ProFlo

20.10.2014 23:52

Felicitari! Cine merita...primeste! Mult succes in continuare!

Maria

21.10.2014 08:47

Felicitări din tot sufletul! Multă sanatate si putere de munca domnului profesor pe care il apreciem in mod deosebit !

just_A

21.10.2014 10:11

Chiar daca uita instrumente in pacient? E bine si asa? Atunci bravo domnule profesor! 

leo

22.10.2014 18:57

Hahaha....E neurochirurg...unde sa uite instrumente??

anonim

22.10.2014 21:25

un macelar si ipocrit 

coroiu maria

24.10.2014 18:50

esti  un  om fara  cei 7 ani  de acasa .Cred am spus prin asta tot ce aveam de spus 

Anonim

24.10.2015 10:53

Si eu cred la fel, tatal meu fiind unul din pacientii sai am reusit sa il cunosc mai indeaproape. E un medic materialist si fara inima.

LEO

24.10.2015 05:45

Ee, si cand. ITi faci programare la el ..!!! Si te pregatesti sa te internezi . Iti zice ca nu te poate opera ca merge in concediu . Dupa ce ți-o luat si ( mortu) . E foarte de treaba D-un Florian 

Abecedarul

21.10.2014 11:16

De asemea.....Congresul European de la Praga

coroiu maria

21.10.2014 11:24

am avut sansa sa-l cunoastem intr-un moment  crucial .Sotul meu este  in viata datorita dlui profesor.Este un profesionist  dar mai ales  un om adevarat.Ma  rog  zi  de zi  pentru  el si  multumesc lui Dzeu  ca  ni l-a scos  pe drumul voetii noastre.MULTUMIM DLE PROFESOR . 

Mihalyl Foldes

23.10.2015 20:44

Probabil dvs. sau sotul dvs. sunteti stabi sau aveti un purcoi de bani, altfel stimabilul Florian sigur nu v-ar fi onorat nici macar cu o vorba. Daca esti VIP atunci da...poate esti bagat in seama, altfel te tine in salon cu geamul deschis, iarna dupa operatie, sa faci pneumonie.

Elena Miron

21.10.2014 12:15

Felicitari domnului profesor! Este un om deosebit si un profesionist desavarsit, mii de oameni ii sunt recunoscatori ca le-a salvat viata. Nu ma surprinde faptul ca a ajuns presedintele societatii europene de neurotraumatologie. Este un neurochirurg exceptional, recunoscut deja pe plan international, ar fi cazul sa fie apreciat mai mult si pe plan local. Felicitari si domnului Alexa pentru schimbarea de atitudine!

Ileana Spanu

21.10.2014 16:59

Felicitari! Va dorim cat mai multe realizari si multa putere de munca! 

Ileana Spanu

21.10.2014 17:12

Felicitari! Va dorim cu totii sa aveti multe realizari si sa ne putem mandri cu D-vs!

Ileana Spanu

21.10.2014 17:25

Felicitari! Va dorim cu totii cat mai multe realizari!

Dobariu Livia

21.10.2014 19:17

Jos palaria din cap Stefan Ioan Florian mi-ai omorit sotul cu singe rece pe Dobariu Leonard-Decebal , o nulitate in materie de neurochirurgie un parvenit care si-a atins scopul material si nu cel profesional.Cel mai mare criminal la comanda politica din aceasta tara.Dovedesc spusele mele cu documente indubitabile.

iuia

23.10.2015 18:30

Uite,chiar vreau sa dovedesti jigniirile aduse dlui profesor!Mi.ar place ca sa fii data in judecata si daca nu ai dovezi ,sa platesti de sa nu poti duce!Ma indoiesc ca daca aveau probe nu.l dadeai de mult in judecata si cereai daune!Esti o ipocrita!​

nonimus

23.10.2015 18:52

Scrie te rog diagnosticul sotului tau! Si apoi putem spune daca mai avea macar vreo sansa...

iulia blaga

24.10.2015 16:42

Uneori uitam ca medicii sunt oameni si nu zei!

Geta

21.10.2014 21:10

Felicitari din tot sufletul.Stima multa,respect.Multa sanatate si putere domnului profesor.

daria

21.10.2014 22:03

Felicitari si multumesc.

Dorina Cornea

21.10.2014 22:31

Extraordinar! Bine meritata alegere! Felicitari cu miile, draga Titi!

Ramona Tesu

22.10.2014 02:15

Sincere felicitari!!! 

cristina soaita

22.10.2014 07:09

Felicitari domnule profesor !!!! Mult succes si putere de munca !!!! 

TURCU OLIMPIA

22.10.2014 07:20

MERITA CU PRISOSINTA ACEASTA FUNCTIE....TOT RESPECTUL PENTRU PROFESIONALISMUL UNUI OM AL CLUJULUI CU CARE NE MANDRIM  SI PE CARE-L STIMAM...IL SIMTIM APROAPE DE SUFLETELE NOASTRE. CUVINTELE SUNT PREA SECI CA SA POATA EXPRIMA RECUNOSTINTA  SI RESPECTUL CE-L PURTAM ACESTEI PERSONALITATI A MEDICINEI CLUJENE. SUNTEM MANDRI DE DUMNEAVOASTRA !!! 

Mary

22.10.2014 07:46

Felicitari!!! Multa sanatate si multa putere de munca...un medic deosebit 

Ani

22.10.2014 18:13

Felicitari Domnule profesor, meritati aceasta functie, Domnul sa va binecuvinteze mainile dumneavoastra pe mai departe! Va asteptam la Wien!

Golea Irina

22.10.2014 20:32

Felicitari!Pe mine domnul profesor m-a salvat! Toata stima!

cristina

26.10.2014 12:25

felicitari d-lui profesor multumesc in numele meu si al fiicei mele Irina 

Bianca Horeica

30.10.2014 07:36

Nu-l cunosc personal pe d-l profesor,dar am auzit doar cuvinte de lauda la adresa domniei sale.A salvat viata fiicei uneia dintre colegele dragi mie.RESPECT!!!!!!