Primarul Clujului si-a iesit din pepeni la sedinta de Consiliu Local. Sefa de la Patrimoniu, Iulia Ardeus, a vorbit fara stirea lui

Comentarii

Alexa

15.05.2015 18:37

Foarte bine! Cu edzip proaste de genul asteia asa trebuie sa te comporti. Felicitari domnule Boc, scoateti adzip proasta din primarie! :D

Eva Sinai

15.05.2015 22:53

Boc are dreptate, trebuia sa stie dinainte, dar nici sa te lipsesti de oameni competenti numai pentru orgolii...nu e bine

Basile Vlaga

16.05.2015 10:06

Bok draga , unde ti-au virat astia de la tetarom si Emerson spaga de de zbati si transpiri asa de tare si "dictatorial" pentru ei ? Nu auzi zornaitul catuselor pentru taierea abuziva a salatiilor si gentile cu bani ...   si   ...  de la Arpyco Pascanyy ? Vine, vine, vine Coldeaaa !

ALEGATOR

16.05.2015 13:04

Bravo Domnule Primar,In sfarsit ati pus-o la punct pe acesta nesimtita din Primarie care este platita din banii contribuabililor si isi bate joc de acestia.Ar trebui sa luati masuri impotriva unora ca aceasta directoare parvenita! 

mihaiColegul

16.05.2015 14:58

Iulia Ardeus joaca pe mai multe fronturi, asa cum e obisnuita. Este cunoscut in Primarie ca doamna director face multe lucruri fara a-si informa colegii sau superiorii. In plus, se poarta execrabil cu subalternii. In ultimii doi ani o multime de oameni s-au transferat din Directia Patrimoniu pentru ca se poarta fara profesionalism cu ei si dictatorial.Cocotata in functia de director de catre primarul Apostu dupa o iesire la Pecs (gurile rele prezente acolo spun ca a fost mai mult decat o deplasare), prietena cu monsieur Bobina, isi bate joc de toti si se spala pe maini, facand sute de adrese pentru a-si asuma alte directii responsabilitatile ei.

vio

16.05.2015 15:13

boc, din doua-una: ori esti interesat ori esti interesat. ca prost nu esti. femeia iti arata cum a gresit primaria in cazul lomb, si cum a pierdut teren din cauza asta, propune o masura de pe urma careia sa nu mai apara astfel de greseli (poate ca o fi chiar masura perfectibila , dar e de apreciat interesul ei pentru a corecta o situatie anterioara proasta) si tu sari de cur in sus! te superi pe ea ca nu te-a consultat! e propunerea ei, daca e mai buna ca a ta o adopti, mai orgolios mic

Gelsomina

16.05.2015 20:50

@ eva: Despre cine vorbesti ?

pipi blogsberg

16.05.2015 21:58

A inceput Boc sa albeasca,cu siguranta are nopti albe,cand stie ce il asteapta.Vine ,vine si ce ma bucur,odata cu el sper sa cada si toata clica din primarie ,familii intregi vor pleca de acolo!!!

Lucia

17.05.2015 08:57

Domnul Boc ar trebui sa vada si ce se intampla in directia Patrimoniu municipiului a d-nei Iulia Ardeus si cum se face ca mai tot personalul dintr-un anumit serviciu, si numai din acel serviciu, ori au plecat in valuri, ori doresc sa plece. E vorba de management defectuos ori din intamplare toti inspectorii din acel serviciu sunt incompetenti ?