Povestea tumultoasă de viață a lui Paul Siserman, fostul concurent de la MasterChef

Comentarii

Emil

13.01.2015 12:01

Felicitari.Esti un om deosebit. 

Nume

13.01.2015 15:17

Nu vaneaza si sobolani? E plin in Floresti. Cel putin asa sustine ProTv-ul. Nu vorbiti va rog cu Jack sa impuste cativa? Si "ciori" sunt in Floresti daca vrea.

ba tzara

13.01.2015 18:40

ce articol de manelisti din manastur. Cat de incercati mai sunt unii, hai sictir

apropiat

13.01.2015 21:13

Estea adevarat Paul a dovedit pe tot parcursul concursul ca este un om corect, devotat si cu multa experienta. Pacat ca Silviu l-a faultat in cel mai josnic mod. Paul, cunosti ce canta Pitis,,Nu conteaza cat de lung am parul, ci conteaza cat si cum gandesc" Iar eu iti spun ca nu conteaza cate tatuaje ai, important e ca ai demonstrat ca esti un om adevarat si ca alaturi de Tudor ati facut Clujul de cinste.
Felicitari si bafta in tot ceea ce faci.

Bara

13.01.2015 22:20

a fost pizzar? nu credeam, mai ales dupa proba in care a trebuit sa faca un aluat de pizza care nu prea i-a iesit, daca ma gandesc mai bine, nu i-a iesit deloc...

Ursu Iulian

14.01.2015 20:12

Bravo!apreciez oamenii luptatori.VITA E O LUPTA!

stanciu elena

15.01.2015 11:47

Sa de-a d-zeu k viata sa iti fie usoara si sa nu mai fii nevoit sa o iei de la capat niciodata!!!! Dar nu uita: ce te trage in jos, te inalta cat mai sus!!!!
un sut in c...r un pas innainte......succes pe mai departe!!!.......jack!!!

ciubotariu florina

18.01.2015 12:47

joi in Cluj,ai trecut pe langa mine in statie pe Motilor.a fost pt mine o surpriza extrem de placuta sa te recunosc, sa te vad ca pe orice om simplu sa ma bucur de tine.sunt din Huedin si noi v-am urmarit pe tine si pe tudor cu sufletul la gura.atunci cand te-am vazut am simtit ca revad un prieten drag.baiatul meu te stimeaza mult.mult succes in tot ceea ce vei face!

bdk

19.10.2015 23:34

Eu stiam ca artele martiale nu incurajeaza injuratul, vorbitul urât la adresa altor persoane, agresivitatea, grandomania și minciuna. Din cate imi aduc aminte din emisiunea Masterchef le-ai cam "bifat" pe toate. Cand ai dat kix cu restaurantul tu l-ai pus la vanzare sa-l cumpere fraierii care nu stiau ca sunt probleme cu spatiul. Ii fii tu familist, ca nu-i greu sa-i iubesti pe cei apropiati, mai greu e sa-i respecti pe cei pe care nu-i iubesti.