Portret de femeie adevărată: Ioana Chișiu - fashion blogger, mamă a două fetițe și soție iubitoare

Comentarii

Radu BM

25.02.2015 16:32

Bai, esti un taran prost.

Tudor din Cluj

25.02.2015 18:25

Penibil articol din toate punctele de vedere ! Oare crezi ca noi cititorii trăim pe alta planeta? Parca e o compunere SF scrisă de un copil de clasa a 4 a !

John

25.02.2015 21:51

Ma distreaza cata prostie e in capu alora care pun botu' la aceasta imagine specifica de "femeie de succes." Ziaristii de tinichea au mai gasit un erou. O tipa jumate plastic - jumate botox care traieste pe banii lu barbatu-sau, as ghici. Pe bune, cu doi copii, in tara asta nu poti trai in marele lux din bani facuti pe instagram. Desteptarea, nime nu traieste din bloggin'. Cine traieste (partial) din asta, e pentru ca au avut destui de multi bani incat sa se prefaca o buna parioada de timp ca traiesc din asta.Poate o sa fiu inteles gresit. Exista femei de succes in Cluj. Da nu seamana cu astea gonflabile. Daca sunteti in cautarea lor, puteti incepe cu topul forbes.

Ana

26.02.2015 08:57

Vai de ea femeie de succes, daca si fata asta e femeie de succes inseamna ca suntem o societate bolnava rau. Sa scrii (prost) pe un blog (extrem de slab) despre ce haine ti-ai mai cumparat de la mall, mi se pare mai mult decat patetic in conditile in care ai si doi copii acasa iar preocuparea ta principala sunt selfiurile cu buze tuguiate. Nu poti enumera ca mari succese cateva evenimente locale cand tu esti plastic toata si te intretine sotul. Asta nu e un job, cel putin nu la nivelul la care il face ea. Din pacate fata asta creste alte doua fete care reprezinta generatia de maine si a caror unica preocupare va fi ca a mamei lor: sa dea bine in poze. 

Carmen

26.02.2015 10:09

Tota alumea stie ca se castiga din blogging, se numeste endorsement. Cautati, cititi, informati-va inainte de a comenta! 

Anisoara

26.02.2015 17:07

Plasticata asta e femeie de succes??????Vai de capul ei nici sa scrie romaneste corect nu stie sa scrie, dar de aroganta si obraznicie nu o intrece nimeni,cat despre hainele mai nou create de ea un fiasco total ea nu stie sa deseneze nu a facut studii in domeniu,prosteste o croitoreasa sa ii coase niste toale si gata are mari fite de mare creatoare de moda.Si nah sta acasa si deh banii cad din cer.Serios v-ati platit sa scrieti articolul asta de 2 bani???????Noroc ca l-a imbrobodit pe fraierul ala care o intretine si i-a facut 2 plozi  si i-a si cumparat siliconul si acidul hialuronic ca altfel era vai si amar de ea.Un fel de hostesa la bar prin Grecia?????Da clar femeie de bar.Macar nu a tacut din gura ca s-a devoalat tot misterul cine e femeia de succes de bar,marea blogarita.

Natasha

27.02.2015 12:38

Oare carmen de mai sus e tot doamna clujului? Ma femeie, la noi in romania nu se castiga din blogging decat nu stiu, o cafea, un suc...nu cat sa iti permiti haine, casa si masina. Dar no, lasa sa te creada prostimea. Si nu o mai copia pe ceusanca, ca ea e mai tare oleaca decat tine, dar esti penibila. Copie si tu bloggeri din afara. Si daca tot ti ai deschis sufletul pentru fanii tai, recunosc ca te mai urmaresc si eu, cu toate ca, cateodata ai niste tinute si gusturi dezastruoase, puteai sa fi sincera si sa spui ca sotul tau te sprijina si te ajuta. Nu ca draga doamne tu castigi si intreti toata familia. asa era mai frumos si mai respectuos si pentru el. Sincer.

Emil

02.03.2015 19:08

eu zic ca daca nu stii sa scrii corect, mai bine taci, ca sa nu pari de gasculita prostuta...ce spui, natasho, ne scutesti cu rautatile tale ? (macar daca tot esti acida, scrie corect gramatical....mama ei de limba romana...unde erai cand se facea la scoala...)

Briciu C.

27.02.2015 15:18

Nu-i usor să găsești un asemenea prost și să-i zici jurnalist. Și nu-i la prima încercare! 

Yolla

14.03.2015 21:24

Da femeie de bar pasionata de buze tuguiate in poze si silicon in sani si acid hialuronic in buxe.Viata in plastic e fantastica pentru ea!Da noroc ca a gasit un fraier care o intretine si de aceea e plina de figuri si fite.Pacat ca are 2 copii,2 fetite care nu au ce invata de la mama lor decat sa faca selfiuri cu buzele tuguiate pe net,viata nu se reduce numai la toale si fite ca ti se ard toti neuronii de atata stat ca putoarea acasa!

Ceusean Alina A...

19.07.2015 16:12

Aceasta femeie de succes :)) care a lucrat in Grecia desi nu cunostea limba engleza si nici macar acum nu reuseste sa o desluseasca ORAL desila oral e profesoara dictia lasa de dorit! Cum te intelegeai cu clientii daca greaca nu o cunosti, engleza nu mai spun s habar nu ai de alta limba :)) cu romana, ai niste dezacorduri groaznice, penibile pt o persoana de 30 de ani posesoare a 2 fetite.rusine! Esti interesata de silicoanele pe care le porti mandra si acidul injectat in fata. Ce mai conteaza ca spui doar ce tare, ce fain ,ce tare, si habar nu ai sa scrii corect. Ca sa nu mai spun ca tu pe instagram ai 40.000 de mii de urmaritori si la poze ai doar 400 de likeuri si niciun comentariu. Traficul pe care il ai pe site, este fals, ca doar iubitul tau sot doar lucreaza in domeniu. La fel cum si pe facebook ti ai cumparat likeuri. Si siteul tau e pe numele sorului.ce castigi tu din blog? Vrajeala. Daca nu era iubi, nu aveai ce sa mananci. 

Mihaela Graur

26.09.2015 01:25

Invidia e tare rea..... Ioana e o femeie superba care are un blog ca atatea alte femei..... dedica timp acelui blog si o face din placere!!!Bravo ei si felicitari!!!