Percheziții DIICOT la spa-ul THAI THERAPY! Cosmin Muntean, capul rețelei de traficanți de medicamente interzise, și-a albit banii din TRAFIC bagandu-i in investiții luxoase, dar neprofitabile

Comentarii

Marius

26.01.2018 17:24

Hoțul strigă hoții :)))))

razvan

26.01.2018 17:31

No asta da...:))), ultima parte e romania din cap pana in picioare...

Nicu

26.01.2018 17:57

Heisenberg!

hater

26.01.2018 21:07

In pancarta omul spunea adevarul: nu muncim.

Nicu

26.01.2018 21:34

sariti, e persecutie politica, a fost arestat politic.....Si ce gura avea la Rezist....

George Rusu

26.01.2018 22:45

Asa e...”coruptia imaginara ucide”...huuuuo...sa intre toti la puscarie...mama lor de hoti....in schimb traficul international de droguri e permis si chiar recomandat....unde s-a mai auzit sa moara cineva in lumea asta din cauza drogurilor? Principala cauza de deces in lume e abuzul in serviciu..se stie doar....

Anca

26.01.2018 22:51

Orice vită care mugește la poarta nouă are impresia că face comentarii la materialele pe care se preface că le citește. Vita dă lapte, viței, carne și primește ouă cu cârnaț de la taur. Nu comentează, că nu are intelectul necesar. Alt rol nu are decât acela să fie trasă de țâțe și să i se bage cârnațul sub coadă să scoată viței. Așa că mugetul mic!

mica

27.01.2018 10:46

cu pancartele alea ii era ciuda ca nu poate fura la fel de mult ca politicienii?taran prost, acum ajunge unde ii e locul

Andi

27.01.2018 21:01

Noroc cu cei de la DEA ca altfel,daca e dupa noi, ii lasam pe exportatorii de amfetamine sa fie cei mai moralisti dintre moralistii #rezist ! Cu mentalitati “democratice” de genul celor de mai sus, cine nu e #rezist e o “vaca -corupta cel mai probabil- si care nu intelege nimic” sa nu ne miram ca sunt pline baile cluburilor si barurilor din cluj de “praf alb” pe langa chiuvete..

Breloc

31.01.2018 09:44

Acum sa vedem cat ii #rezista gaozu' la parnaie! :)))))

Geo

01.02.2018 12:34

Asta sigur nu-I din Cluj....e parvenit pentru ca doar stim ca Clujul e fruntea. Glumesc. Insa este evident ca o mica parte din cei care au iesit in strada pentru lupta anti coruptie sunt oameni onesti si cu frica lui Dumnezeu cum se spune....restul doar pozezea in oameni cinstiti si chiar nu inteleg de ce mai ies in strada!