Mihai Gotiu, acuzat ca a folosit APPC in lupta sa anti-RMGC. Presedintele asociatiei cere excluderea acestuia

Comentarii

Tanase

17.01.2014 00:39

Rosia Montana are nevoie de minerit! Oamenii care nu stiu ce este la Rosia Montana cu adevarat ar trebuii sa asculte glasul minerilor nu glasul mincilosilor care au buzunarul plin de la tot felul de asociatii!

Tanase

17.01.2014 00:36

Locuitorii din Rosia Montana nu trebuie sa renunte, trebuie sa se lupte pentru cauza lor, merita sa munceasca la ei acasa!

Tanase

15.01.2014 16:36

Sa iti vada de treburile lui! Rosia Montana are nevoie de minerit nu de oameni de astia care numai prosteste au in cap!

Tanase

15.01.2014 16:32

Merita inchisoare la cate nereguli face!

MGeo

15.01.2014 11:45

Mihai Gotiu, acest personaj a renascut pe Domnul Goe, din opera lui Caragiale. Jurnalist? Nici vorba. O rusine pentru adevaratii jurnalisti, un activist al timpurilor frustratilor si mercenarilor psihologici.

killzone

15.01.2014 15:29

Nu-l mai inghite nimeni pe acest furuncul al jurnalismului clujean. Cornel Valcu si Oana Moisil sunt doua personaje active pe piata opozitiei Proiectului de la Rosia Montana asa ca nu e de mirare ca s-au sculat de cur atunci cand au aflat ca incepe lumea sa-l puna la colt pe trompeta lor de la voxpulica Gutza..."se strange latul" fratilor, asteptati procurorii sa vina sa va intrebe de sanatate!

Calin

27.12.2013 20:05

nici macar nu merita titulatura de jurnalist, nu inteleg ce cauta in aceasta asociatie, singura munca pe care o face de ani de zile este cea de propagandist!

gigel

24.12.2013 10:11

in orice asociatie normala, un tip care isi ataca propria asociatie e dat afara! Mai ales ca am citit ca acest tip a fost presedinte si nu a facut nimic, colegii il acuza ca a ingropat asociatia cat a fost presedinte. Deci sa il dea afara daca el nu are demnitate sa isi dea demisia si sa isi vada de activismul sau de doi lei.

Calin

23.12.2013 19:46

Gotiu nu e jurnalist, este un propagandist de doi bani platit de ani de zile sa lupte impotriva oamenilor din Rosia Montana! numai in tara noastra asemenea personaje pot sa fie considerati jurnalisti... sa il excluda, e o rusine!

Ponfi

18.12.2013 15:39

Sa-ti fie rusine!!......, Dinu Patriciu :-)