Laura Oltean, un exemplu de clujeanca de succes

Comentarii

gigel

17.07.2014 12:47

Femeie puternica, din fata sau din spate? :)) intreb si eu

g.

17.07.2014 15:21

asta e ironic? pe ideaa oare cat o cotizat pt asta?

Mihai Constantinescu

17.07.2014 16:49

Bravo Laura !!!!

Gicu

17.07.2014 18:10

Asta nu-i jos pălăria mai blegule, asta-i lins direct in cur, drogatule!Vrei ceva Șantaj la Eximtur?

Dreptatea

24.07.2014 14:33

Acest articol este rezultatul unor pile / cunostinte la ziar; domnisoara consoarta a domnului secretar general a vrut doar ca potenialii clienti sa afle de existenta minusculei sale agentii.Sa fim realisti, Eximtur nu isi pune mintea cu agentii "No name"; cum se spune in latina: "acvilo non capit muscat!". Eximtur este o agentie mare cu clientela deja formata care nu se injoseste cu agentii aparute c ciupercile dupa ploaie, cum este de fapt si acest Clasic Voyages.Am cunoscut-o personal pe "business woman-ul" Laura Oltean si credeti-ma pe cuvant ca nu este genul de persoana inteligenta care sa aiba succes in afaceri prin fortele proprii!

coldplay

03.08.2014 18:04

Trafic de influenta  marca  PSD !Asa se numeste !

Muresan Luciana

26.08.2014 08:36

Laura a fost o femeie independenta dintotdeauna, tot ce a clădit a facut-o prin forțele proprii, începând cu sportul de performanța, ești departe de adevăr domnule "dreptate". 

Dreptatea

04.11.2014 13:58

Stimata Doamna Muresan Luciana,Cum se face ca "o femeie independenta" cum o numiti dvs., obtine prin cele mai "la vedere pile" un stand in centrul aeroportului din Cluj? Cum si-a obtinut aprobarea ?Cu ce bani plateste chiria uriasa la acest stand? Cu profitul pe care il are ea din aceasta afacere?! Ma faceti sa rad! Eu zic sa va ganditi mai bine inainte de a scrie doua randuri si a ma acuza de nedreptate.P.S. Nu mai scrieti articole doar pentru a umple internetul de informatii false!