Ingerul Gabriel a pogorat asupra Directiei de Protectie a Copilului

Comentarii

dina

17.10.2014 13:49

Ce nerusinati puteti fi.
Cum va lasaa Dumnezeu sa fiti atat de nesimtiti? Cred ca va veni si ziua reglarii conturilor. Cred totusi ca e destuul de aproape

ups

17.10.2014 17:10

oare sotul si soacra stiu....

Ciomagu

17.10.2014 17:31

Cine a sutat si a spart?

Ingerasul

17.10.2014 17:35

Inger, sefuletul meu,Da-mi liber tot mereu,Du-ma la cafea la 10Si-n tot locul ma-nsoteste.Viata la servici e chinDa-mi un bip ca sa iti spun.Totdeauna fii cu mineSi ma-nvata sa fuck bine.

nerusinare

17.10.2014 20:30

Tu esti inversa? Esti un deavol in piele si os. Bata-te-ar Dumnezeu. Cat va mai poate răbda pământul sa nu va înghită? In rau hal ati ajuns spurcatelor. Daca tu perversă ai copii sau vrei sa ai, ce le doresti sau ce le poti oferi blestemata ce esti? Rusine, rusine si iar rusine.

Maica Ciumafaia

17.10.2014 18:14

Cand Te Bagi In Patu Tau Si Te Rogi La Dumnezeu Roaga-te Si Pentru Mine Ca Sa Ajung In Pat La Tine

tamasi c

17.10.2014 18:42

Se pare ca voi alea cu astfel de rugăciuni de femei sterpe ati cam luat-o razna. O invidiati pe doctorita pentru frumusete si inteligenta de care da dovada, in loc sa va plângeri singure de mila cat de proaste, defavorizate si bătute de soartă sunteti. Cred ca diferiti de nebăgare in seama si lipsa de putere. Frustratelor, incompetentelor si adunaturi răsuflate si basinoase din toata tara. Nu ne mai obositi.

babos carmen

17.10.2014 19:06

Cred ca in stoparea caracatitei cu certificate false cosmina chis are meritele ei. Insa d na tamasu le are pe ale ei

nasui judge

17.10.2014 19:08

Se strange cureaua draga carmen .cosmina fi darza

Sfat pt. gravida

17.10.2014 20:27

Pentru sanatatea doamnei recomandam evitarea muncii la servici si  cat mai multe pauze de relaxare in compania sefului, ca si pana acum. Daca apar manifestari neplacute adresati-va sefului care va va insoti la medic pentru un concediu medical sau solicitati o minivacanta. Si nu aveti deloc grija serviciului, dauneaza  grav sanatatii,  prosti care sa lucreze sunt multi.

amalia

18.10.2014 19:16

Doamna doctor, ai uitat sa pui parafa, in aceste conditii sfatul nu se ia in considerare. Se pare ca tu ai incercat evitarea muncii la servici si ti-a mers.
Sfat pentru Cosmina: tu sa fii demnă si harnică asa cum te cunoastem, de ciorogarle din astea care comentează e plina lumea. Nu poti cere de la bobitoci omenie, cum nu poti lua par din palma. Cosmina fruntea sus ca esti foarte apreciată. Era sa uit, te ataca mamicile care nu mai pot lua certificate aiurea si doua doamne pe care nu le lasi sa faca bani nemunciti. Un lucru e clar ai starpit spagareala si pentru asta FELICITĂRI!

sergiu

18.10.2014 13:01

Pt d na babos un sfat nu mai fi asa virulenta in comentarii ca efectul e invers si nu e bine. Ocupate cu sotul de copil si aprinde lumanari pentru iertare. Inca nu e totul pierdut ai cazut in capcana intinsa de molnar si ai cazut prada. Molnar asta se foloseste de antipatia ta pentru doc chis.din pacate d na chis te a aparat si tu o jignesti. Pacat pentru ca la un moment dat tu si chis a ti demonstrat ca molnar aschilean si seicen sunt excroace dar..... acum molnar e mai hoata decat voi asmutindu va

Oliviu Manasturean

02.04.2015 10:26

Cosmina Chis, fosta Pasc e o femeie de moravuri usoare. Sotul ei Horatiu Chis face un accident si e achitat in 04.06 cu suspendare, acesta ramane cu sechele. Curios ca dna Cosmina ramane gravida, aceasta parasind caminul conjugal de pe str. Tiblesului din Grigorescu. Cosmina e doar pe interes, o spun cu mana pe inima!