Ghiolbanii clujeni si-au facut un nou loc de parcare in spatele Cluj Arena

Comentarii

g.

08.07.2014 16:38

cate locuri are parcarea de la cluj arena? 

Misu

08.07.2014 22:53

Are vreo 280 de locuri. E aproape tot timpul goala. In acelasi timp, mizeriile umane clujene (nu-i nimeni precum clujeanu'), sub atenta grija a primarului viteaz, blocheaza constant trotuarele din jurul parcului. Nicio problema, noi suntem cei mai vitezji, frumosi, destepti, curati...

pop_ana82@Yahoo.com

09.07.2014 08:02

Din pacate clujeni nu pre mai sunt , acetea sunt vinituiri din alte judete ale tari.

Adi

09.07.2014 12:05

Din pacate, cred ca acestia sunt adevaratii clujeni. Probabil cei care respecta regulile sunt "vinituri".

w.

08.07.2014 17:06

cluj arena are cam 400 locuri de parcare care stau goale.iluminatul pe aleile din jurul stadionului nu se face din motive de economie..

Florina

08.07.2014 18:14

Acum aflu ca este parcare la Cluj Arena. Chiar asa, cate locuri are si care e tariful?

h.

08.07.2014 19:53

Cam cate a facut Tise !

xalex

08.07.2014 21:27

ui ca acu aflu ca Cluj Arena are parcare publica....

Anca

08.07.2014 22:23

Eu nici nu am stiut la ca exista parcare sub Cluj Arena, e semnalizata?

otto

09.07.2014 08:42

Puteti parca linistiti in parcarea subtereana de la Cluj Arena intre orele 7 si 22. Tariful e aprox 1 leu/ora sau se pot face abonamente. Aveti masina pazita si la umbra. 

andrei

09.07.2014 10:48

http://www.clujarena.ro/?page_id=1390Folosire parcare subterană, În afara competițiilor 1 ron / ora / autoVa rog promovati aceasta parcare.

w.

09.07.2014 16:08

bravos natiune. azi 'neata dom' primar s-a dus personal si a montat stalpuletii ce inchid accesul pe in parc ghiolbanilor. acum acestia vor navali in alte locuri. (felicitari ziar de cluj!). dupa aia dom primar s-a dus destoinic la cantina (Hoia), ca doar a facut in sfarsit si el o fapta buna .

Radu

11.07.2014 09:16

Hai Adisor, nu te simtii.. Stim ca esti si tu o vinitura. ;)

grig

13.07.2014 21:55

Cand vrei sa faci praf ceva, ii schimbi destinatia pana i se pierde urma originala. Apoi faci ce vrea muschii tai cu suprafata. Stiu-stiu, la noi primaria nu cumpara case sa le demoleze si sa le transforme in parcuri. La noi primaria asfalteaza, polistirenizeaza si ...nu organele abilitate nu da amenzi drastice celor ce se vad in fotografii ca intra cu masinile in parc. Nici nu stiti ce rau imi pare dupa plopul secular care a fost langa vechiul stadion si pe care l-au ras dimineata tare.