EXCLUSIV "Realizare" marca Emil Boc: Cum ruginesc bicicletele europene intr-un depozit de la RADP

Comentarii

Clujean!

09.10.2014 16:03

Ce oameni domnule.....poi sa le dea la bicicletele alea macar o masa calda pe zi...sa aiba macar un dus pe zi si paturi macar de 2 stele!

Vendel

09.10.2014 16:27

Inca un exemplu de idiotenie la superlativ in conducerea si administrarea tarii. Cateodata ma mir cat de incompetenti sunt oamenii care ne conduc. Posturile din conducere sunt ocupate de niste idioti de zile mari, ar trebui sa se faca presiuni ca aceste posturi sa nu fie date doar pe pile, ci sa fie niste examene/concursuri pentru ele, care sa fie organizate si monitorizate cat se poate de 'public'; macar sa dam si noi cu rosii putrede dupa ei pe strada , daca-si bat joc in halul asta de popor.

steve

09.10.2014 18:32

"conducerea orasului" vroiai sa zici...

gigi

09.10.2014 16:53

Pune si o poza cu ceva rugina, sau inceput de rugina ca sa te credem cand folosesti termenul.Cu ce ati facut pozele, cu telefonul mobil?

Eu

09.10.2014 18:53

Simt miros de PDL-ist. 

grig

09.10.2014 18:53

ce e mai grav decat rugina, e ca acele camere ale bicicletelor vor fi asa de putrede si vor scapa aerul cand vor fi umflate incat o sa angajeze oameni pe bani publici sa schimbe camerele, sa cumpere alte camere care nu sunt uzate prin nefolosire, sa le puna pe roti si sa le umfle la 2,8 atmosfere exact. Alti bani publici aruncati pe fereastra risipei. 

Marius Pop

09.10.2014 17:31

Cata incompetenta, rea vointa si dezinteres. Fratilor ii mai suportam pe gunoiele acestea de politicieni?

grig

09.10.2014 18:43

termenul de predare a statiilor era februarie 2014. Eu zic ca nu o sa fie active nici in februarie 2015. Inoxul statiilor de biciclete va rugini de atata minciuna si incompetenta.

razvan

09.10.2014 19:26

Rusine!! Speram ca organele abilitate sa sanctioneze implementarea defectuaosa a acestui proiect finantat cu bani de la UE!

Radu

10.10.2014 14:02

A orasului. A tarii e catastrofala de cand sunt comunistii la putere!

Calin Macarie

10.10.2014 14:22

Cred ca primarul sufera de reflexe inverse. Alexa il bate la cap si pe el il doare`n cur !

Burdujel

13.10.2014 09:30

Incompetenta, nepasare si impotenta