EXCLUSIV: Presedintele Beard Brothers va candida la Primaria Cluj-Napoca

Comentarii

0304011

09.09.2014 13:09

Cum sa nu votam un om care are ca si slogan la organizatie "exista si oameni fara barba, se numesc femei"; si daca istoria ne invata ceva ii ca sa nu punem in functii de putere oameni care au viziuni impotriva unui grup, indiferent de grup. 

Cornel Hoza

09.09.2014 14:28

Imi pare rau ca inca o data se face referire la un slogan al unei organizatii si nu la actiunile sale. Acel slogan a avut scopul, nu de a discrimina, ci de a atrage atentia, scop de altfel indeplinit ( vezi cazul de fata). Pe de alta parta asta e opinia ta iar eu si altii nu putem decat sa o respectam. 

Ciprian

09.09.2014 15:09

In Vama Veche daca ar candida, ar fi perfect 

Numele dumneavo...

09.09.2014 18:08

Penibil.. și nu mă refer la articol.

An G

09.09.2014 18:52

Da, că până acum a fost invers, politicienii n-aveau viziuni împotriva unui grup, ci a tuturor grupurilor, în afara grupului lor de interese. Căpătuirea beizadelelor și propășirea găștii. Da, ar putea fi și altfel. 

Radu

09.09.2014 22:59

Cum se numesc oamenii cu barba? Unshaved Pussies sau Hairy Pussies! ;)

Radu

09.09.2014 23:01

Da-ti bai barba jos ca esti in anul 2014, nu in comuna primitiva! Copii astia isi lasa barba ca sa para mai maturi. Nu mai vorbesc de lipsa de igiena a majoritatii celor cu barba...

Berbecar Alex

10.09.2014 09:04

Radule, te bagi și tu în seamă că nu te bagă nimeni..."Cum se numesc oamenii cu barba? Unshaved Pussies sau Hairy Pussies! ;)" și mai vorbești de maturitate, cât despre igienă, orice persoană bună la suflet (cu sau fără barbă) este mai curată decât un căcat de om ca tine... (copii la plural articulat se scrie cu 3 "i")

Maria

10.09.2014 00:02

Apreciez initiativa, respect Beard Brothers cu viziunile si perspectivele lor. Va doresc sa cresteti, si in barba si in forte [stiti la ce ma refer]. Cei care se declara impotriva candidaturii nu fac decat sa elimine indiferenta, creand doua parti. Sunt convinsa ca va fi mai mare cea 'pentru'. Fiecare piedica este pusa in fata voastra ptr a o depasi. Bafta!

Teo

10.09.2014 11:09

Al dracului de multi idioti pe aici si in tara asta.Da ce dracu conteaza daca ai barba sau nu ai par in cap.

Apofis

10.09.2014 12:28

Las-o balta Cornel ti so  urcat la cap like-urile de facebook :)) ai strans si tu niste saci de cartofi si haine second pt nefericiti esti barman in pulea mea la un bar ieftin si amu vrei sa fi primar tra sa mai bati un pic la coasa aia

DC

10.09.2014 15:44
aoleu fratemeleu!

Sorin

10.09.2014 19:36

Mentalitate romaneasca