Declarație obraznică a senatorului Goțiu despre cum a dormit în Parlament: „Dacă o să mi se mai facă somn, o să mai dorm!”

Comentarii

cozma

06.02.2017 17:46

'tu-va-n aripa, dormiti pe banii statului? rau imi pare ca v-am votat! mai bine puneam stampila pe nicoara, macar ala se informa despre anatomie in timpul sedintelor. daca asta e schimbarea clasei politice...ia sa te vad cum dormi tu intr-o sedinta cand lucrezi la privat, ca te oboseste si te trezesc colegii cand se ajunge la partea interesanta. si dup-aia il si auzi cum zice de noi, restul, care muncim, nu dormim, ca suntem sclavi corporatisti.domnule, esti de o aroganta penibila. somn usor in continuare. macar daca dormi nu poti propune legi cretine. ciuma nu are culoare.

agent imobiliar

06.02.2017 17:48

E acelasi Elek Levente de la Asociatia pt Clujul Urbanistic sau asa ceva ?Ca am auzit o gramada de chestii penale despre asociatia aceea, santaje, etc, totul va iesi la iveala in curand...Oare cum de toate gunoaiele intra si in politica ?

06.02.2017 18:27

Pai cum, mafia corporatista avea nevoie de partid!! Asa ca se facu' USR-ul!!

Radu

06.02.2017 19:38

Du te maaaaa de te culca acasă ceapa ta de senator !!!! Esti in gara maaaaa??????'va Gașca voastră de anarhiști , scoateți oamenii in strada dar n-ați lucrat in viața voastră..

petre

06.02.2017 20:18

asta nu-i gotiu e gotoi

cozma

07.02.2017 12:45

:)) fain, fain

Eugen

06.02.2017 20:48

Mai fratilor de ce va mirat ca se face somnic la saracutu , pai o umplut burticu ala mare cu branza ieftina ca doare este bufet pentru parlamentari la bani marunti . Si voi daca mancati vi se face somnic . 

Camelian Propinatiu

06.02.2017 21:36

Oricum, maşinăria de vot nu ţine seama decât de obiecţiile străzii!

George

07.02.2017 10:31

Dezgustator acest om!  din cauza lui nu am votat cu USR 

Doru

07.02.2017 11:08

Moartea o sa te mai voteze pe tine si partidul din care faci sau o sa faci parte. ROMANI cind o sa mai mergem la vot cind vedeti Gotiu pe lista datii delete, nesimtitule. 

elefterie

08.02.2017 05:43

Mai oameni buni nu confundati USR-ul cu un singur om ; hahalera va ajunge acasa cat de curand, sa doarma cat vrea, Restul din partidul asta mic chiar vor sa faca ceva (vezi filmarile din Parlament)