DB Mobil și Norbert Dragan au țepuit zeci de clujeni. Acum vor să se ascundă după insolvență

Comentarii

Un domn fin

23.01.2018 15:10

Mai bine mergeau cetatenii pagubiti direct in Chios. Il gaseau fara probleme acolo. 

corina

23.01.2018 16:28
Sa traiasca cazinourile ,petrecerile grandioase cu domnite f bine platite si excursiile luxoase!!!

mike

23.01.2018 16:47

si eu i-am dat imprumut mii de euro, si nu ii mai vad veci...

Eu

23.01.2018 18:53

Mike, esti f prost,esti un cămătar.

paul

23.01.2018 20:37

Parca vad ca paraseste tara cu tot cu bani,pana Militia Romana ia masuri.Sa-l arestez direct pe el si cucoana respectiva.Sunt foarte curios ce va face IPJ Cluj!

Pagubit

23.01.2018 21:18

Din momentul in care am achitat avansul au parut foarte dubiosi. Se certau intre ele (Erika si inca o tipa, care si.a dat demisia inainte de a incepe scandalul, dupa ce a preluat comenzi de zeci de mii https://www.facebook.com/chindea.claudia ) Ne.au mintit ca daca platim repede avansul o sa vorbeasca la fabrica sa ne vina dormitorul pana de Craciun. Apoi ne.au amanat din cauza imposibilitatii de a face fata comenzilor, pana in data de 20 ianurie. Cu 2 zile inainte de expira termenul ne.au trimis urmatorul e mail "Buna ziua.

Prin prezenta dorim sa va informam ca societatea DB Mobil va inainta demersurile necesare in vederea intrarii in insolventa. Comanda dumneavoastra nu va fi onorata, avansul achitat urmand a fi recuperat de catre dumneavoastra conform legislatiei in vigoare. Procedura va va fi comunicata de catre un administrator judiciar desemnat de catre avocatul societatii, in perioada imediat urmatoare.

Va multumim.

Best regards / Cu stima,

Erika LUNG"
Niste excroci care trebuiesc trasi la raspundere-inchisi, sa nu mai pacaleasca lumea cu alte firme!!!

paul

24.01.2018 16:46
Exact,aveti dreptate,la puscarie cu ei.Si sa fie dati exemplu la restul smekerasilor din Cluj care o ard pe banii altora,ca mai sunt multe exemple.

Bazaltu

29.01.2018 16:26

Astia sunt praduitori! S-au imbogatit pe banii nostri si acum se distreaza si o tin numai in chefuri! Se distreaza si noi nu facem nimic - ne iau de prosti - ! Cand te intalnesti cu Grasa aia de ERIKA face pe victima si numai se plange! Are scoala de Buftea! L A   P U S C A R I E!