Daniel Tamas va ancheta abuzurile de la DGASPC comise de... Daniel Tamas!

Comentarii

feli

14.10.2014 15:50

Felicitări resurselor umane pentru lista data la presa. Au omis cele doua directoare adjuncte Molnar si Catarig,dar asta este, mai si uitam sau sa fie de vina licorile? Poate fac parte din echipa lui de baza,ei stiu. Oricum deznodământul se stie PA.

aiurel drodar

14.10.2014 15:52

A ti uitat o pe molnar si pe catarig sunteti de ras

KAKAT DE CLUJ

14.10.2014 17:41

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia!in rest.......tineti minte trei cuvinte=VICTOR PONTA PRESEDINTE!!!

mioara cucoana

14.10.2014 20:13

Asa sa fie, daca nu din primul tur, in turul doi sigur. Atunci va fi imblanzirea hienelor.
Ce-mi vine sa rad:))))))))))))))))))

iza cu criza

14.10.2014 20:33

Mioara draga daca te-as cunoaste te-as strânge în brate. Cucoano, eu cred ca tu esti fiica lui mama Omida. Daca nu am ghicit, 100% tată iti este Nostradamus.
Eu chiar nu mai pot de ras:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sergiu

14.10.2014 21:02

Doamnă , nu v-apucă turul doi , nici pe Ponta nici pe voi ! 

,,o,,

16.10.2014 12:54

Tamasica fara frica se pregateste sa execute niste ...concursuri pe posturi de sefi de servici si de centre . unele pe filiera ANFPA altele via CJC. In toate comisiile e prezent el sau acolitii lui.Toti sunt la fel de pregatiti cum a fost el cand a dat .....,,concurs,,..... ce buna  gluma Oricum o sa iasa cine trebuie.

Augustin

04.05.2015 08:03

In privinta in care m-am uitat pe articol exista o persoana care nu ar trebuii sa fie in tema. Rog din suflet sa nu fie aceasta persoana in tema. Am cunoscoto mi-a fost directoare foarte buna si intelegatoare. Atunci cand conducea Olteanu. Numele persoanei este TOACACI RODICA nu vreau sa aiba probleme si sa fie bagata in tema. Rog din suflet lasati-o. Insa nu trebuie sa suporte conscintiile pe care altii au facut-o sau NU.