Milionarul DANIEL METZ a mituit un membru CNA cu un card de Metro facut pe firma editoare a EBS Radio. Valentin Jucan nu recunoaste, dar a demisionat stiind ancheta Ziar de Cluj. Avem dovada!

Comentarii

Ardelean

16.01.2018 22:57

Nimic surprinzător la acest limbric și la CNA. Adunătura de borfași, plătiți din bani publici,au dat și vor da licențe doar pe șpăgi uriase fără ca vreun procuror să-i deranjeze!

Ion A.

17.01.2018 01:07

mno tufu-i! preacinstitii de la EBS Radio au inceput-o cu stangul?

unul

17.01.2018 08:50

orice frustrat ca i se arata cat de in curul gol ii este idolul de la care suge , orice boschetar care linge curul lui Boc sau Matz sau cine s-o mai nimeri sa-i dea lui ceva sa linga vine sa-si vomite comentariul pe aici ?

gogo

17.01.2018 10:28

"facutul rost de prospaturi pentru italienii amatori de carne frageda". Fantastic.... Dar ce de boi au sa incerce sa-si exprime indignarea ca l-ati dat si pe acesta in gat!

Gogo

17.01.2018 13:48

Medicamente pentru toti asistatii mintal care au impresia ca pot vomita pareri pe aici, asa, la modul anonim! Penibilii idioti utili care au imoresia ca sunt stapanii comentariilor! :))))) Ei, nu-i deloc asa.

gigi

17.01.2018 15:58

confirmi cu fiecare articol ca Matz are pula mica. l-o mituit cu un card de metro! un ratat ca si ratatii care-l pupa-n cur! e unul in Londra care de acolo-si intinde limba sa-i prinda curul lui Matz si, culmea, reuseste!

gigi

19.01.2018 12:14

hahahahaha, Mi-am adus aminte cum i-a crescut-o ma-sa bagandu-si-o in propria ei gura, pana cand a ajuns sa si-o prinda si singur cu buzele. De aceea si poate sa-l pupe in cur pe Matz direct din Londra.

GOGO

17.01.2018 20:00

gogomanii, ce proști sunt ei! și cum țin morțiș să ne arate cât sunt de limbrici!

Alexis

19.01.2018 15:24

Ahaaahahaaa! Parcă mă văd pe mine, mic la suflet și prost trăgând din greu la tubul de sub burta lui Matz!

Alexis

19.01.2018 18:38

Apropos, un examen psihiatric nu mi-am facut. Nu-i nevoie, ca doar o scot pe mama la produs in Londra, pe persoana fizica.