Curvele de la APIA Cluj (se stiu ele) tremura, fiindca exista filmulete cu orgii sexuale ale casatoritelor care faceau nebunii cu Zaharia. Emil Baciu, un macho man care refuza sa plateasca de ani de zile pensii alimentare pruncilor sai

APIA Cluj - un bordel in care mai toate femeile maritate puse directoare si-au tras-u cu mortul Adrian Zaharia sau cu Emil Baciu, prietenul sau. Am inteles ca au macait ceva curvele din APIA Cluj. S-ar putea sa le facem niste surprize cu videouri de la chefurile pline de alcool si sex din cabane. In orice caz, daca esti sot de angajata la APIA Cluj, tu, cititorule, sa stii ca e foarte posibil ca nevasta-ta sa fii cantat la clarinetul lui Zaharia sau al lui Baciu, iar tu sa fii un bou incornorat ce crezi ca stai seara in pat cu o sfanta, nu cu o curvoanca.

Zaharia si Baciu erau prieteni la catarama. Asta fiindca se stiu din copilarie, caci locuiau in acelasi cartier, in Andrei Muresanu.

S-au reintalnit la APIA si s-au pus pe smenuri. Avem contracte, facturi, avem plati. Ne vom distra in curand daca sursele noastre se vor tine de cuvant si vor scoate din arhive si poze si viedouri deocheate. 

Pana atunci, sa va spunem ca atat de frati erau Zaharia si Emil Baciu incat s-au copiat si la jegul din caracter. Zaharia i-a turnat un plod unei fete naive din Nasaud, ametind-o ca o fi si ca o poti, apoi i-a dat eject. Mortul de acum a refuzat cat era in viata sa ii plateasca pensie alimentara, fiind obligat de instanta sa o faca. La cati bani a furat Zaharia din APIA, va dati seama cat de gunoi imputit trebuie sa fii sa nu platesti bani pentru pruncul tau? Va dati seama ce jegos nenorocit a putut fi Zaharia?

Dar ce credeti ca am descoperit despre Baciu? Ca face fix la fel ca si bunul sau amic mort pe lac.

Pe portalul de justitie, am gasit ca a divortat in 2011, ca are 2 copii si ca, de atunci pana azi, marele barbat si marele tata Baciu Emil nu a platit un leu paraleu pentru cresterea copiilor sai, ajungand, ca si mortul Zaharia, sa fie executat silit pentru pensia alimentara.

Sa va mai spunem ca Baciu si-a batut nevasta si aia nu a mai rezistat si a dat divort dupa peste 10 ani de convietuire? Pai, asta a facut si Zaharia cu biata fata din Nasaud.

Mortul si cu Baciu se cred tari de tot cand se alcoolizeaza. Insa nu sunt. Sunt niste pete de gainat.

Bravo, ba, multe hahalere si curve s-au mai stransara la Apia Cluj aia!

Dar cea mai tare si cea mai tare asemanare dintre Zaharia si Baciu e ca amandoi isi folosesc mamicutele pentru a-si regla golaniile financiare, mama lui Baciu fiind contabila la firma prin care Baciu si fratele sau sug bani chiar din... APIA Cluj. 

Vom reveni, dragele noastre curve din APIA Cluj (va stiti voi, alea cateva 3-4 care dati cu ecluza in pionierii sefilor). Va pupa Alexa pe sutiene.

PS: Gaidiiim, cum stai cu tensiunea?

Comentarii

Pascu marius

29.07.2018 11:20

Baciule vrei să faci și tu baie la beliș sau vrei pămînt să te faci agricultor jeg penal ce esti

Satan

29.07.2018 12:53

O, dar vai, crezi că încornoraților soți le pasă? Doar ei și-au băgat curvele-n patul ăstora, să aibă și ei după ce suge.

Ioan

29.07.2018 16:12

Fain! Astea toate au fost in scoala matroanei Maria Ciuca, care si asa bătrână nu s -a sfiit să dea limbi lui Zaharia si acestor școliți.
Zaharia si ai lui nu puteau sa răzbată daca nu existau oameni fara scrupule ca Neutru Merca, Florin Bota,llingaii de Tecar de la Gherla, Chisu de la Turda si bineinteles Corda de la Huedin.
Acum vor trage toti ponoasele pentru ilegalitatile facute si vor fi tare mulțumiți daca merg acasa si nu in alta parte.
Să fie clar, oamenii ăștia au facut atatea marsavii.....nu de gratis !
Mihesteanco....era sa uit de tine , dar....fii convinsă că nu te uita...ceilalti.

Maria

29.07.2018 19:38

Sa nu mai vorbim de studentele peisagiste angajate la Apia Cluj, dupa criteriile mai sus amintite...si dragii lor colegi, tot peisagisti, experti la Apia...interesant este faptul ca tocmai ei au fost putin in concediu, plecati din tara, cand mentorul Zaharia s-a dat innecat...a se verifica!

Xzibit

29.07.2018 19:58

Ce gura spurcata ai Akexa
Da ce fain le ai zis
Bravo
10 cu steluta

Floricica Dansa...

29.07.2018 21:56

Sa va fie rusine curvelor care v-ati inselat barbatii !

Vita incornorata

29.07.2018 22:36
se uita ca la poarta noua si nu-si vede coarnele. Mugeste a a jale si crede ca nevasta-sa a fost mulsa pentru lapte. Ca sa aiba si el ce bea.

bagatul in seama

29.07.2018 23:33

plin de curve la Apia, plin de bagatori in seama printre cititori.

Dorel

30.07.2018 09:00

E un articol greu chiar si pentru necunoscatori stimate domnule Alexa! Totusi e inacceptabil sa se intample chestii de genul asta in orice institutie sau srl! Totusi oamenii merg la munca sa muncesca nu sa faca altceva...Alte comentarii sunt de prisos!

irinel

30.07.2018 10:13

ce stiti de doamna Lenuta de la Apia care dupa ce s-a cordit cu finul sau Merca a fost angajata la Apia fara concurs si fara sa aiba pregatirea necesara si dupa ce ea placut finului cum se lucreaza a mutat-o de la Huedin la Cluj pentru ai fi mai aproape de sentiment,finul fiind un om serios ia cumparat si un apartament in Cluj

Mimisor

30.07.2018 11:38

Merca,un harciog de birou,care a sters la fund toată gașca lui Zaharia.
Asta , a semnat toate ilegalitatile facute in APIA fie din interes ,fie din pupincurism.
A fugit ,s -a suspendat,dar tot nu scapă, sunt dovezi clare!
Nu dă Dumnezeu să îndrăznești sa vii inapoi , sa te vad pe unde mai încerci să dai cu botul!
Gata....e tarziu , a venit timpul sa plătești si tu .....alaturi de complici.
Pe ei....Pe mama lor !

Marian Moldovan

30.07.2018 12:54

Gelozie gelozie

Conu Leonida

30.07.2018 13:03

Pana la gasirea cadavrului , nu poate fi considerat decat disparut. Ca Elodia. Si ar fi putut inscena moartea ....-la cate spune  se ca a comis!Zic si eu...

Ionut

30.07.2018 14:04

Natalia de la Apia Cluj locuia la Dej cu sotul
In drumul ei se oprea la Apia Gherla sa o futa si un coleg de acolo... pana ajungea acasa la familie. Oare cum il chema oare ?
Cu putin noroc lua 2 ple intr o zi..:) periculoasa nevastuica

Fane

30.07.2018 14:42

Asta este rezultatul marii împărțeli intre PC, UDMR, PNL și PDL dupa câștigarea alegerilor din 2012. Pe-atunci de la PC negocia Șerban Radulescu, la PNL era ceata din cauza tensiunilor dintre Nicoara și Uioreanu, la PDL nașii erau Buda și Boc iar ungurii o aveau matroana pe Anna Horvath. Atunci a început împărțeala feliilor. Așa au ajuns împărțite de băieții deștepți fabricile de bani de la APIA, Domeniile Statului unde Conservatorii si-au impus oamenii în poziții cheie împreună cu UDMR. In perioada aia orice idiot trebuia să îndeplinească condiția necesară și suficientă de a avea un susținător destul de coios care să-l facă stăpânul dregătoriei. Așa a ajuns Zaharia împins de părinți șef la ADS. Așa au ajuns și alții copii unii mai tâmpiți in lumina reflectoarelor și alții mai low profile dar care toți capuseaza tot ce prind. In rest puteți să îi mulțumiti lui Boc, Buda,Tise, Radulescu, Nicoara, Anna Horvath, ...

BGD

30.07.2018 15:12
D-na GOLBAN, da' tu, cum stai cu tensiunea??????!!!!!!!!

Un biet fermier

30.07.2018 17:10

Mai frate stau si ma minunez,am văzut io ca de când ovinit Zaharia nu puteai sa depui o hartie ca nu era buna.
Ce sa fac,M am facut frate cu ei,frate pe bani sau pe ce aveam..
Înainte la apia nu era asa, da de la zaharia,fetele astea a lui te făceau de nu mai lui si niciun leu, daca nu erai pe pofta lor.fetele su băieții toti laolaltă.
Doamna ciuca,inainte era alta, da acum parca bolunzise, era pe o mana cu ăștia
Rog pe domn ministru sa faca ceva, zaharia sa dus ,dar a ramas clica lui si tot un drac ii.
Doamne ajuta.

un fermier

30.07.2018 19:58

Am citit articolul si constat ca sunt un prost.

Muresan magdalena

30.07.2018 19:47

Sa va fie rusine !Omul acesta numit de voi “mortu “numai mort nu erea .Va zic din experienta .

Muresan magdalena

30.07.2018 20:48

Tu fiind cine?

Muresan magdalena

30.07.2018 20:51

Taci si inghite. Asa, anonim.

Calin

30.07.2018 22:00

Frumos,fermierii sunt prosti,ca daca nu ar fi ei, voi funcționarii ati mai fii?
Voi ati facut APIA CLUJ, de râs,nu noi !
Păcat ca au fost acolo si mai sînt inca oameni de omenie,care acum stau in aceiasi oala cu voi, golanii adusi de Zaharia,
Sper sa va primiti pedeapsa asa cum meritati

angajatul apia

02.08.2018 19:18

Lista Curvelor, asa sa stie toti sotii prietenii si familiile: Culic Daniela Maria (casatorita Saitis)
Dobrican Stefania
Cigher Mirela
Ratiu Natalia
Ulici Ramona
Prelucan Larisa (viitoarea mireasa :)
Man Paula (recent casatorita:)
Dumitrescu Diana
Mihis Oana Madalina
Daca e necesar putem detalia, era pacat insa sa nu le facem cunoscute publicului larg.

Oana M

03.08.2018 11:17

Nu e adevarat ! Mai sunt si altele !