Cum a pierdut Crin Antonescu un vot pentru presedintie la Cluj

Comentarii

Io

26.12.2013 15:39

Esti cretin...daca nu ti-ai dat seama inca, parvenitul asta de Liviu este sponsorizat de RMGC, idiotul mamei matii ! Ia uita-te in ziarul lui distribuit gratuit in cutiile postale! O pagina intreaga dedicata companiei !!!

Io

26.12.2013 15:38

;) Bravo, bravo ! Lovitura sub centura... Ca numai acolo poate sa-l doara pe nenorocitul asta, inima sau suflet oricum nu are! Liviu Alexa PRESEDINTE !!! La el la bloc, poate !

Io

26.12.2013 15:36

Bravo, i-ai zis-o pe limba lui de idiot la bistriteanul asta parvenit ! Mars, javra, la Bucuresti cu tine !

ionel

25.09.2013 10:33

Alege-l tot pe Base, ca-i de-al tau.Sau esti tu de-al lui.Daca iliescu a avut 3 mandate, poate avea si base.Alege securitatea, tigancile imputite, alege flota, tatismele.Sau poate pe slugoiul lui base, autorul de genocid Boc.Da-i lui votul.Sau lui MRU, securist de KOBE. Nu conteaza ca prin Antonescu ai o pata de bunsimt in varful politicii romanesti.Dar mna, il concurezi cu limbajul tau de Camera Lorzilor si-l lasi in urma.

vlad

13.09.2013 15:19

Stati liniştiti că nu o să câştige Antonescu alegerile.
E prea prost..

zzz

09.09.2013 09:20

Foarte tare replica :))

Sunt foarte dezamagit totusi ca pana acum l-ai fi votat. Cacarau asta e o voma de politician, isi bate joc de tot ce inseamna liberalismul ... si iar nu vom sti pe cine sa votam la alegerile pentru Presedinte.

Hai noroc Liviu, da-le din top !

Cornel Vilcu

06.09.2013 11:53

Sunteţi îngrijorat, domnule Alexa? Probleme cu sponsorul fiţuicii (jeg de) Cluj 100%? :)

Mihai

06.09.2013 10:13

Excelent. Crin Antonescu cunoscut sub numele de KKrau nu are ce cauta nici ca presedinte a unei scari de bloc. Un tip agresiv,incult,lenes, fara viziune politica , care a promovat ca sef de partid nulitati pupincuriste si penale si care adistrus o traditie liberala a unui fost partid istoric.Rusine pentru LIBERALI.RUSINE !

Chupacabrass

06.09.2013 07:57

Mi-a plăcut trecerea bruscă de la persoana a treia, narativă,, în stil de revista presei, la persoana a doua, personală, vulgară. Ați exprimat bine ce gândeam și eu, vă felicit sincer domnule Alexa.

kemi

06.09.2013 00:30

Ar fi momentul sa avem presedinte din Ardeal,pentru Ardeal.V-ati gandit/visat cum ar arata Transilvania fara mitici? Un taram de vis !

Liviu Alexa

05.09.2013 22:05

ma-tii, boule, nu ma-ti, e genitiv. gen inteligenta ma-tii e slaba, daca te-a fatat

de alexxx

05.09.2013 22:03

pai futu-ti Cristosii mati de ziarist tu ce parere ai ? astept ;)

Liviu Alexa

05.09.2013 22:03

daca "a-ti" fi mai buna la romana, as fi dispus sa va spun sa va rog sa ma pupati in tastatura

FINI FIFI

07.09.2013 18:16

Raspuns frumos, cu toate ca fini are dreptate... ca reporter trebuie sa aveti un limbaj mai fin :)...dar ai dreptate si inteleg perfect iesirea pe care ai avut-o referitor la analfabetul care vrea sa candideze la presedentie :)
Nici eu nu-l voi vota!

fini

05.09.2013 21:53

Daca a-ti lasa injuraturile si pe Christos afara din politica si din vocabularul dumneavoasstra domnule reporter ar fi mai de folos si a0ti apare mai inteligent si de considerat in fata publicului.

Cu respect....

DanT

05.09.2013 20:35

Isi va formula pozitia dupa ce vin sondajele la partid despre ce pozitie e mai bine sa adopte :)

Jan Valjean

05.09.2013 19:25

Este momentul ca Romania sa aiba un presdinte din Ardeal,un roman adevarat nu precum cei trei alogeni din '90 incoace.

FINI FIFI

07.09.2013 18:23

Cornel Vilcu, adevarul supara si se pare ca pe tine te deranjeaza.... deci esti unul dintre cei care il sustin pe Antonescu. Sincer nu cred ca ai putea vota/sustine un asemenea om ca presedinte decat daca ai avea ceva de gastigat sau esti prost...