Cine i-a dat spaga lui Oleleu?

Comentarii

brosky

30.10.2013 00:56

pune-ti Adblock pentru Opera si ai scapat :)

gunoi

29.10.2013 11:14

Asta nu-i jurnalism, e speculatie.Poate Oleleu a iesit doar sa-si faca reclama de om corect si nimeni nu a incercat nicio spaga.Oricum niciun politician in Romania nu e politician, e mafiot pur.Singurul politician bun in tara asta e cel mort.
Cat despre autori care-si apeleaza drept "prosti" propriii cititori, asa exemplar n-am mai intalnit, poate la gradina zoologica in cusca.Putem si noi considera autorul drept semiretard?Doar asa pentru ca totu-i foc de paie.Pentru ca nu exista tentativa la darea de mita.Si daca nu exista, nu are cine ce verifica, nici procuror, nici jurnalist.Ocupati-va de lucruri adevarate.

medic veterinar

29.10.2013 09:39

Nu se poate citi articolul din cauza "casetlor" de pe margine.....si reclame. Faceti ceva....acum,....cat este cald......

Liviu Alexa

28.10.2013 17:33

Raducu, vezi ca iti vad IP-ul. doi: esti prost. spaga a fost oferita toamna trecuta. nu are legatura decizia de acum. ea a fost oferita inainte. deci, pa

Iulian Haba

28.10.2013 16:58

Multumim pentru observatie. Lucram la o noua platforma, in curand sper sa se rezolve toate problemele cu site-ul.

Dacian Loi

28.10.2013 16:48

O sugestie. Eu folosesc ca browser Opera. Probabil ca si altii. Am marcat pagina www.ziardecluj.ro pentru a avea acces rapid. Din pacate, in Opera, anumite articole nu se vad complet datorita bannerelor si chenarelor din partea dreapta a paginii. Daca se poate va rog sa remediati problema. E deranjant sa deschid alt browser pentru o informatie cand eu am deja unul deschis. Mersi.
PS: Nici commentul meu nu il pot vedea in intregime. Ultimele 2-3 cuvinte de pe fiecare rand sunt acoperite de chenarele promo.

raducu

28.10.2013 16:33

Liviu , imi place cum gandesti dar de data asta cam atat.tanti are hotarare judecatoreasca pt ceea ce ea ar fi dat mita.deci....care mita. Voi nu ati primit??? http://www.ftr.ro/la-cj-unde-vicepresedinte-este-oleleu-trebuie-sa-dai-mita-pentru-a-se-respecta-o-hotarare-judecatoreasca-69945.php azi ai umflat fasolea degeaba.tot degeaba ai dus.o spre nedimtitul de Uio.care va cadea dar pe altele

Mircea

28.10.2013 16:01

Numai in Cluj-Napoca pe naiba! In toata tara e la fel!.. Acolo unde partidele se intersecteaza cu infractorii, spagarii si hotii nu sunt cercetati!..