Ce a promis si ce (n)-a facut Emil Boc anul acesta in Cluj-Napoca

Comentarii

Dorin

15.12.2013 10:40

Postacii de serviciu ai pdl-ului si ai lui ala mic din Rachitele sunt la datorie,

adi

03.12.2013 17:19

ce e cu stirile astea domnu alexa? pune domne stiri cu marile realizari ca se supara postacii din primarie. pai ce facem?
stirea corecta era asa :
anul acesta domnul primar al orasului nostru, a reusit cu eforturi considerabile sa cresca gradule de realizare al urmatoarelor proiecte :
- bike sharing de la 20 la 50 %
- sala sport GCosbuc de la 30 la 65%
- sala polivalenta de la 75 la 76%
-parking manastur de la 0 la 10%
-parking hasdeu de la 0 la 0.1%

suntem increzatori ca in urmatorl an aceste proiecte vor fi realizate si mai mult, pentru indeplinirea idealurilor celui de al 2leacincinal cu domnul boc la conducere.

pai nu? altfel parca suna

Gogu

03.12.2013 11:05

Urmaresc "Ziar de Cluj" de ceva timp. OK! Critica este constructiva, politicienii si autoritatile merita in cele mai multe cazuri sa fie criticate. Aspectele negative din oras merita sa fie criticate la fel cum ar merita si cele pozitive sa fie scoase in evidenta. Numai ca "Ziar de Cluj" a devenit un fel de carcotas de serviciu! Nimic nu e bine, nimic nu e reusit, totul e kitch, prin alte locuri e mult mai bine decat la Cluj (cu siguranta ca la Viena, Salzburg sau Budapesta e mai OK decat la Cluj). N-am citit o stire pozitiva despre ceva ce s-a facut la Cluj! "Ziar de Cluj" nu face altveva decat sa confirme ceea ce se stia deja demult si anume ca toata presa locala clujeana este inregimentata politic, fara exceptie! Printre regulile recunoscute ale jurnalismului se numara si impartialitatea si obiectivitatea. Nici o publicatie locala clujeana nu reuseste sa indeplineasca intru totul aceste cerinte. Pana la urma tot puterea banului face legea si in marunta si meschina presa clujeana!

george

03.12.2013 10:14

Pacat, parea a fi un ziar mai rasarit, dar din pacate se strica pe zi ce trece. Asta e. Nu avem presa de calitate.

George

03.12.2013 10:09

Bah ce va luati ma de om ca va deschide ochii sa vedeti ce face boc ? Domnule Alexa am si eu o problema foarte mare cu BOC de 7 ani de zile nu o intabulat blocul meu pentru care el o dat autorizatie ... A luat spaga pe aeroportul din cluj pentru a autoriza un bloc si nu a facut nimic , pleca la bucuresti sa conduca tara ca si vulpea lui basescu ... Da pe cine intereseaza asta , in momentul in care m-am dus la apostol sa ii spun de problema o intrebat daca cine v-o pus sa cumparati in faza de proiect ... da bai dobitocule asa ati dat voi voie sa se vanda in cluj ... si cu autorizarea voastra nenerocitilor

alburnus minor

03.12.2013 09:56

Ai vazut domnule Boc ce-ti face presa sponsorizata de RMGC daca nu le sprijini proiectul de la Rosia Montana?

alin timis

03.12.2013 00:06

antena3 in varianta de cluj? Aia sunt obsedati de Basescu, voi de Boc. Mi se pare o strategie foarte proasta. Nu cred ca exista public pentru astfel de importuri dambovitene

erzi

02.12.2013 17:50

Macar Boc nu e din Bistrita

Radu

02.12.2013 17:21

Inca un articol de tipul acesta? Noi nu va citim pentru cacaturi de genul asta. Pentru asta exista ziuadeclujsistiridecluj.

Ioan Campean

02.12.2013 15:56

draga, Ziar de Cluj, ati devenit o fituica mizerabila. sunteti jenanti. sa va fie rusine. articole tendentioase la adresa primariei si a lui Emil Boc