Ancuta, frumoasa care-i inchide pe turistii straini intr-o temnita a Clujului

Comentarii

Ban Adina Laura

22.02.2014 13:19

Felicitari Anca !!!ai demonstrat ca se poate indiferent de varsta sau finante,succes pe mai departe.... :) 

Nicoleta

23.02.2014 12:11

E o idee super! Iti doresc mult succes pe viitor!

Andrei

23.02.2014 11:35

Nu cred ca a inceput chiar fara finante la ce preturi sunt chiriile in centru.Felicitari pentru idee dar cred ca nu oricine isi permite o asemenea investitie.

andreea listes

23.02.2014 14:50

Bravo! Felicitari! Am avut placerea sa o cunosc si este o persoana deosebita, entuziasta, frumoasa, dragalasa si modesta.

andreea listes

23.02.2014 14:51

Bravo! Felicitari! Am avut placerea sa o cunosc si este o persoana deosebita, entuziasta, frumoasa, dragalasa si modesta.

civis rumanum sum

25.02.2014 11:59

Totusi, in Cluj, cea mai de succes afacere o reprezinta ascutitul coasei in cadrul primariei. Daca si-ar diversifica activitatea si fiecare clujean ar avea coasa lui, altfel ar arata orasul.

Radu Ardevan

26.03.2014 00:26

Dragă domnule, ai dreptate, şi eu o felicit în egală măsură.Dar, totuşi, ce nume ţi-ai ales ? E greşit gramatical !   Trebuia "civis Romanus sum" (adică "sunt cetăţean roman"), sau - dacă vrei - "civis Rumanus sum" (= sunt cetăţean român) - iar în latină numele de popoare se scriu cu majusculă. Dar în nici un caz "romanum" ori "rumanum", căci forma asta e de genul NEUTRU. Atrag atenţia asupra erorii doar din simpatie şi din dorinţa de a ajuta la îndreptarea ei.

anonim

25.02.2014 17:00

SI totusi unii dintre noi isi aduc aminte de localul de sub speed de pe str. Napoca... foarte original, felicitari :)

denisa

26.02.2014 22:45

felicitari,nu e usor la anii astia sa ai o afacere profitabila,sa ia aminte toata lumea,ca atunci cand i-ti doresti enorm de mult ceva nu este imposibil,este nevoie de curaj,gandire pozitiva,nimik nu este imposibik knd i-ti doresti cu adevarat!mult succes pe mai departe!

pare greu si drumul de parcur neterminabil

lili

22.10.2014 01:41

Greu este limba romana...

Caluser Vasilic...

22.07.2014 19:01

Super tare!!!!Bravo!Cu siguranta va merge atâta timp cat iti doresti.Abia astept sa vin si eu cu o serioasa echipa.