Accidentul lui Mihai Lucan, neraportat la politie

Medicul urolog Mihai Lucan a fost astazi implicat intr-un accident rutier. Potrivit stiridecluj.ro, medicul a acrosat un autoturism si a lovit un pieton, astazi, in jurul 11.30, pe strada Clinicilor din Cluj Napoca.  Reprezentantii IPJ Cluj au declarat pentru Ziar de Cluj ca politia nu a fost sesizata despre producerea accidentului. Un martor a povestit ca Lucan se afla la volanul unui Audi A7 si ca a parasit locul accidentului dupa ce ar fi acrosat un pieton aflat pe zebra.

Comentarii

kemi

01.11.2013 22:11

Ca om nu are nici o dimensiune.O spun cu toata responsabilitatea.Inca nu a reusit sa-si depaseasca conditia de "mitic" Imi pare rau ca nu ai observat inca.

Arici Pogonici

31.10.2013 21:56

Are datoria?
Denuntarea era ancorata ca si datorie cetateneasca doar in al 3-lea Reich. Nici macar regimul comunist, respectiv KGB-ul nu l-au (mai putut) impune sub forma de lege.
Mai ganditi inainte sa scrieti ceva.

Gomo

30.10.2013 13:35

Marilena Magdas, grijulie mai esti tu cu imaginea dl.doctor.....sau si dansul se ocupa ca imaginea ta sa fie din cand in cand spalata? Sti tu de ce!

Un admirator!

x

30.10.2013 13:10

deja ii delicvent. suge de pe oameni nenorociti tot ce poate si nici nu ii trateaza ok. dimensiune? e un gunoi imbracat frumos.

MAGDAS MARILENA

30.10.2013 13:08

Stimati domni,
Oare nu este un ZVON TOXIC?
Daca martorul este cinstit si are capacitate deplina de exercitiu, de ce nu a raportat el la POLITIE! Cred ca este de datoria oricarui cetatean cinstit din acest oras si din aceasta tara sa procedeze la fel. Chiar daca nu a avut la sine un telefon mobil, pe str.Clinicilor sunt clinici, telefoane, putea alerta pe cineva! SA FI STRIGAT IN GURA MARE SA SE ADUNE LUMEA SI SE GASEA MASINA AUDI 7 A D-LUI DOCTOR! ERA DOAR ZIUA NU NOAPTEA CAND CIRCULATIA ESTE 0.....
De ce apare direct in ziar o asemenea stire?
Marilena Magdas

roata

30.10.2013 10:58

Victime sunt ? Ca de martori suntem satui. Chiar crede cineva ca un Doctor de dimensiunea lui Dl. Lucan ar fi in stare sa devina delicvent ? Hai sa fim seriosi. Mai verificati ce tipariti domnilor.

liana

29.10.2013 22:08

Martorul, daca e sarac, se va imbogati!

marius

30.10.2013 17:16

Nu e nici o minciuna!!!Eu lucrez acolo,in cladirea respectiva,iar ma intreb de ce acest om e pazit de atatia oameni,iar la ora 11:30,deja iese paza inaintea lui,la bariera..De ce?Poi daca nu a facut rau nimanui,atunci de ce se teme????Dar nu e nici el vesnic,o sa vina ziua cand nu va mai fi pazit de nimeni,doar atunci se va face dreptate cu omul acesta!!!